Nuotr.: Tomas Gaubys
Nuotr. Tomas Gaubys

17 Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) laimėtų rungtynių iš eilės – tokiu dominavimu galėjo pasigirti pirmenybių čempionė Marijampolės „Sūduva“. Suvalkijos sostinės komanda vyko į Lenkiją, kur siekė 18-tos pergalės paeiliui, tačiau tam kelia užkirto Torunės „Energa“ komanda, kurią treniruoja Algirdas Paulauskas.

„Sūduva“ rezultatu 67:76 (13:17, 16:24, 19:20, 19:15) nusileido Torunės „Energa“ komandai ir patyrė pirmąjį istorijoje pralaimėjimą BWBL čempionate.

Rungtynes rezultatu 4:0 pradėjo šeimininkės, o toks „Sūduvos“ deficitas laikėsi visą pirmąjį kėlinį, kurį marijampolietės pralaimėjo 17:13.

Antrasis kėlinys „Sūduvos“ komandai taip pat nieko gero nežadėjo – priekinės linijos vedama,  „Energos“ komanda ėmė tolti ir didinti savo pranašumą , kuris sužaidus tris antrojo kėlinio minutes pasiekė dviženklį skaičių 29:17. Kėliniui artėjant link pabaigos skirtumas tarp komandų jau tapo pavojingas 25:41.

Po didžiosios pertraukos BWBL čempionų titulą ginančios „Sūduvos“ situacija nepasikeitė – „Energa“ toliau išlaikė turimą pranašumą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 1.30 min. po Bilotserkivskos tritaškio „Sūduvos“ deficitas ištirpo iki vienaženklio skaičiaus (74:65). Likus žaisti 25 sekundes „Sūduvos“ gynėja Rita Milieškienė pataikė dvitaškį ir sumažino savo komandos atsilikimą iki 7 taškų, tačiau daugiau nuveikti tose rungtynes nepavyko, o „Sūduva“ turėjo susitaikyti su pirmuoju pralaimėjimu čempionate.

„Energa“: Kelley Cain 27, Darxia Morris 17, Monika Radomska ir Porsha Harris po 6.

„Sūduva“: Laura Svarytė 19, Arina Bilotserkivska 12, Neringa Skadaitė 11, Rita Milieškienė ir Ieva Šimkutė po 9.

2016-11-10 13:26