Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Įspūdingą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („Mezon-NKL“) pasiekė Kauno „Žalgirio“ dubleriai (4-7), namuose 93:88 (25:27, 20:19, 20:25, 28:17) palaužė Joniškio „Delikateso“ pasipriešinimą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje kauniečiai dar atsilikinėjo 66:76, tačiau ketvirčio viduryje Tomo Masiulio auklėtiniai spurtavo 13:3 bei persvėrė rezultatą savo naudai 88:86.

Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei Domantas Šimaitis išlygino rezultatą (88:88), tačiau tuomet labai svarbų tritaškį įmetė Martynas Varnas – 91:88.

Likus žaisti 16 sekundžių rezultatą išlyginti galėjęs Igno Daukšio tolimas metimas tikslo nepasiekė, o „Žalgirio“ dublerių pergalę įtvirtino du taiklūs Varno baudų metimai.

„Žalgiris“: Gytis Masiulis 22, Laurynas Birutis 19 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Lukas Uleckas 13.

„Delikatesas“: Gediminas Žalalis 22, Darius Griškėnas 21, Ignas Daukšys 18.