Nuotr.:

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ sirgaliai svetingai pasitiko namo sugrįžusį Igną Labutį, tačiau didelių problemų jis ir jo atstovaujama Kauno KTU marijampoliečiams nepridarė.

„Sūduva-Mantinga“ namuose 92:69 (26:20, 26:14, 26:25, 14:10) sutriuškino KTU komandą ir šventė antrąją pergalę iš eilės.

Šiose rungtynėse Marijampolės komandos gretose debiutavo naujokas Rytis Juknevičius. Įžaidėjas per 17 minučių pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Aikštelės šeimininkai savo sąlygas diktuoti pradėjo jau pirmoje susitikimo dalyje. Antrajame kėlinyje įsisiūbavę sūduviečiai ilsėtis po dviejų kėlinių patraukė turėdami solidų pranašumą (52:34).

Tvirto pagrindo „Sūduvai-Mantingai“ po kojomis svečiai iš Kauno nesugebėjo sudrebinti ir trečiame kėlinyje. Kiek atsipalaidavę, tačiau KTU klubui iniciatyvos neatidavę šeimininkai ir toliau kontroliavo situaciją aikštėje, lemiamą ketvirtį pasitikdami su devyniolikos taškų pranašumu (78:59).

„Šiandien buvome susikoncentravę, išsprendėme tuos nepatogumus, kuriuos kelia ši komanda. Ši komanda tiek puolime, tiek gynyboje žaidžia netipinį krepšinį“, – po rungtynių sakė sūduviečių treneris Marius Kiltinavičius.

KTU komanda šiose rungtynėse tritaškių metė tiek pat, kiek ir dvitaškių. Tiesa, kauniečiai atakavo ne taip sėkmingai – pataikė 9 tritaškius iš 31.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 21, Gintautas Matulis 15, Jaunius Davniukas ir Marius Valukonis po 13, Evaldas Šaulys ir Rytis Juknevičius po 10.

KTU: Deividas Pogužinskas po 20, Ignas Labutis 17.