Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Jonas Valančiūnas po dvejų praleistų rungtynių sugrįžo į aikštelę ir svariai prisidėjo prie to, kad nuleistų ant žemės vienus šio sezono NBA išsišokėlių.

Lietuvio atstovaujama Toronto „Raptors“ (6-2) komanda svečiuose 113:111 (28:27, 30:17, 31:28, 34:29) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (6-2) ir nutraukė jos keturių pergalių seriją.

DeMar  DeRozan
PTS 34 | REB 3 | AS 3 | ST 2
Ant parketo grįžęs uteniškis rungtyniavo 21 minutę ir pelnė 12 taškų (5/8 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 8 bei perėmė 3 kamuolius, išrašė vieną bloką ir dukart prasižengė.

„Raptors“ ir toliau išlaiko solidų žaidimą rungtynių pabaigose, o šios rungtynės – nebuvo išimtis. Dar pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje „Raptors“ deficitas siekė dviženklį skaičių (79:89).

Vis tik Dwyane'o Casey auklėtiniai susiėmė ir iki ketvirčio pabaigos likus 2,80 min., Lucasas Nogueira dvitaškiu persvėrė rezultatą (103:102). Netrukus Kyle'as Lowry pataikė dar vieną dvitaškį, o „Raptors“ nurūko į priekį galutinai.

„Raptors“ dviženklį deficitą ketvirtajame kėlinyje naikina jau penktą kartą per pastarąsias šešerias rungtynes.

Sėkmingą karjeros etapą išgyvena ir Kanados komandos lyderis DeMaras DeRozanas. Šįkart jis pelnė 34 taškus (14/25 dvit., 6/7 baud. met.). Tridešimties pelnytų taškų ribą amerikietis viršija jau septintose rungtynėse iš pastarųjų aštuonerių.

„Raptors“: DeMare'as DeRozanas 34, Kyle'as Lowry 19, Jonas Valančiūnas ir Cory Josephas po 12, Lucasas Nogueira ir DeMare Carrollas po 10.

„Hornets“: Kemba Walkeris 40 (10 atk. kam.), Nicolas Batumas 18 (10 atk. kam.), Cody Zelleris 12, Marvinas Williamsas ir Roy Hibbertas po 10.