Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Carmelo Anthony jau per pirmąją rungtynių pusę gavo dvi technines pražangas ir buvo išvarytas iš aikštės, o lietuvio Mindaugo Kuzminsko atstovaujama „Knicks“ (3-5) buvo sulyginta su žeme 115:87 (31:27, 30:24, 25:22, 29:14) Bostone prieš vietos „Celtics“ (4-4), kuri nutraukė 3 pralaimėjimų seriją.

Lietuvis ant parketo išbėgo nuo antrojo kėlinio pradžios ir aikštėje iš viso praleido 17 minučių per kurias pelnė 5 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud. met.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo bei prarado po 2 kamuolius.

Isaiah  Thomas
PTS 29 | REB 3 | AS 4 | ST 1
Rungtynės prasidėjo rezultatyviai, o aikštėje vyko lygi kova, kurioje po pirmo kėlinio pirmavo „Celtics“ (31:27).

Rungtynių lūžis įvyko antrojo ketvirčio viduryje, kai Anthony nevaldydamas emocijų ir liežuvio gavo dvi technines pražangas iš eilės ir turėjo palikti aikštelę. Nuo šio momento skirtumas tik didėjo, o vienu metu buvo pasiekęs 30 taškų ribą.

Ketvirto kėlinio gale Anthony pavyzdžiu pasekė Brandonas Jenningsas, kuris už diskusijas su teisėju irgi buvo apdovanotas dvejomis techninėmis pražangomis iš eilės bei tiesioginiu bilietu į rūbinę.

„Knicks“ yra vienas prasčiausiai besiginančių lygos komandų. Jeffo Hornecko auklėtiniai net 7 rungtynėse iš 8 leido varžovams pelnyti 100 ar daugiau taškų.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 29, Kelly Olynykas 19, Avery Bradley 15 (10 atk. kam.), Marcusas Smartas 12, Tyleris Zelleris 11.

„Knicks“: Kristaps Porzings 14, Carmelo Anthony 12, Derrickas Rose 11, Justinas Holiday 10, Joakimas Noah 10.

tomas
kokiu dar 15 minuciu? Cia tiek suzaide nes Carmelo buvo isvarytas, o taip nusimato 6-7 min pakeiciant Melo.
2016-11-12 11:34
Knicks rodos puiki sudėtis, bet metai iš metų nieko gero neparodo... O Kuzminskui, labai tikiuosi, pastoviai nukris tos 15 minučių, tuomet manau pademonstruos įstabesnių rezultatų :)