Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr.: AP – Scanpix

NBA lygoje nebeliko nelaimėjusių ekipų – Filadelfijos „76ers“ įsirašė pirmąją pergalę. Apie tai, o taip pat apie LeBrono Jameso pasiekimą, Niujorko „Knicks“ krepšininkų technines pražangas ir galingą „Trail Blazers“ gynėjų duetą – lapkričio 12-osios NBA pulse.

• Nuotraukas iš praėjusios nakties NBA rungtynių rasite fotogalerijoje.

Lapkričio 12-osios NBA pulsas

SU TRENKSMU. Filadelfijos „76ers“ į pirmąją sezono pergalę atvedė galingas Joelio Embiido žaidimas. Aukštaūgis per ketvirtą kėlinį ir pratęsimą pelnė 16 iš savo 25 taškų, o jo ekipa 109:105 nugalėjo Indianos „Pacers“ klubą. Skaičiuojant nuo 2013 metų lapkričio 22 dienos, tai buvo pirma „Sixers“ pergalė spalio ir lapkričio mėnesiais po 44 pralaimėjimų iš eilės.

APGAVO. LeBronas Jamesas tapo jauniausiu krepšininku, pasiekusiu 27 tūkst. pelnytų taškų ribą, ir jo komandos draugai pasirinko šlapią būdą jį pagerbti – apipylė kibiru šalto vandens.

„Jie man apgavo. Pasakė, kad treneris Lue kažką pasiekė ir jį apipilsime vandeniu. Tada atsakiau, kad kam to reikia, tik sugadinsime jo kostiumą. O tada visi subėgo ir apipylė vandeniu mane“, – pasakojo Jamesas.

Būdamas 31 metų, Jamesas maždaug 1,5 metų aplenkė Kobę Bryantą, kuris buvo ankstesnis lyderis pagal anksčiausiai pelnytus 27 tūkst. taškų.

NEMOKAMA VIŠTIENA. Vašingtono „Wizards“ fanai mače su „Cavaliers“ garsiausi buvo tada, kai paaiškėjo, kad jiems atitenka nemokami vištienos sumuštiniai. Tokia laimė fanams teko dėl dviejų pramestų Kevino Love'o baudų.

INDIVIDUALI DVIKOVA. Kemba Walkeris buvo rezultatyvesnis nei DeMaras DeRozanas, tačiau pergale džiaugėsi pastarasis – Toronto „Raptors“ 113:111 įveikė Šarlotės „Hornets“. Walkeris surinko 40 taškų ir pataikė 7 tritaškius, o DeRozanas pelnė 34 taškus, taip septintą kartą per aštuonerias rungtynes pasiekdamas 30 taškų ribą. „Raptors“ gynėjas yra rezultatyviausias NBA krepšininkas (34,1 tšk.).

PRO ŠALĮ. Orlando „Magic“ praėjusią naktį turėjo rimtų problemų mesdama į krepšį. Floridos ekipa namie pataikė vos 26/78 metimų (33,3 proc.), tepelnė 74 taškus ir nusileido Jutos „Jazz“ komandai, kuri surinko 87 taškus.

NESIVALDĖ. Du Niujorko „Knicks“ krepšininkai praėjusią naktį buvo išvaryti iš aikštės dėl techninių pražangų. Carmelo Anthony dar antrajame kėlinyje užsidirbo dvi technines pražangas iš eilės, o ketvirtajame kėlinyje tą patį užsidirbo ir Brandonas Jenningsas.

BE GYNYBOS. Niujorko „Knicks“ leido Bostono „Celtics“ komandai įmesti 115 taškų ir jau septintą kartą per aštuonerias rungtynes praleido 100 ar daugiau taškų.

GERIAUSIA LYGOJE. Los Andželo „Clippers“ skina pergales NBA arenose. Prieš tai ketverias rungtynes iš eilės laimėję vidutine 24,5 taško persvara, šįkart Kalifornijos krepšininkai 110:108 palaužė Oklahomos „Thunder“. 8 pergales ir 1 pralaimėjimą turinti „Clippers“ gali pasigirti geriausiu rezultatu NBA.

NUTRAUKĖ San Antonijaus „Spurs“ komanda namie buvo pralaimėjusi 3 rungtynes iš eilės ir tai buvo ilgiausia tokia jos serija nuo 2014 metų gruodžio. Praėjusią naktį „Spurs“ 96:86 pranoko Detroito „Pistons“ ir nutraukė nesėkmių seriją. Nugalėtojams 21 tašką pelnė ir 6 rezultatyvius perdavimus atliko Pau Gasolis.

SKIRTINGOS KOMANDOS. „Pistons“ kol kas nesugebėjo laimėti išvykoje – čia pralaimėtos visos penkerios rungtynės. Tuo metu namie Detroito ekipa laimėjo visus 4 žaistus susitikimus.

SUPER DUETAS. Portlando „Trail Blazers“ per pratęsimą 122:120 palaužė Sakramento „Kings“, o į pergalę juos vedė gynėjų duetas. Damianas Lillardas surinko 36 taškus, o C.J. McCollumas – 31.

• Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.
  • NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.