Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Damiano Lillardo ir C.J. McCollumo vedami „Blazers“ (6-4) savo žiūrovų akivaizdoje per pratęsimą 122:120 (35:31, 27:26, 22:26, 22:23, 14:16) įveikė Sakramento „Kings“ (4-7).

Pirmoje rungtynių pusėje Portlando pranašumas vienu metu buvo išaugęs iki 12 taškų, tačiau prieš didžiąją pertrauką „Kings“ skirtumą sugebėjo aptirpdyti (62:57).

Antroje rungtynių pusėje vyko permaininga kova. Po DeMarcuso Cousinso sudėtingo metimo rezultatas tapo lygus (68:68), o po trijų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (84:83).

Damian  Lillard
PTS 36 | REB 1 | AS 7
Lemiamą ketvirtį galingai pradėjo „Kings“, kurie susikūrė 7 taškų pranašumą (88:95), tačiau tada sekė „Blazers“ spurtas 11:0.

Prasidėjus paskutinei ketvirto kėlinio minutei iniciatyvos ėmesi Cousinsas, kuris tritaškiu metimu „Kings“ atsilikimą sumažino iki dviejų taškų (106:104), o likus 9,7 sekundės iki rungtynių pabaigos rezultatą išlygino metimu iš po krepšio. Lillardo metimas paskutinę sekundę buvo netaiklus ir komandos keliavo į pratęsimą.

Pratęsimo metu pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. Po C.J. McCollumo tritaškio „Blazers“ įsiveržė į priekį (117:115), tačiau Rudy Gay atsakė tuo pačiu (117:118).

Dvitaškiu metimu McCollumas vėl persvėrė rezultatą (119:118), bet „Kings“ į tai atsakė dvejomis taikliomis Darreno Collisono baudomis.

Likus 32 sekundėms iki pratęsimo pabaigos Meyersas Leonardas pataikė abi baudas ir vėl išvedė Portlando ekipą į priekį (121:120).

Gay turėjo progą persverti rezultatą „Kings“ naudai, tačiau buvo netaiklus. Sakramento krepšininkai greitai prasižengė ir, likus 14 sekundžių iki rungtynių pabaigos, nusiuntė Alleną Crabbe'ą prie baudų metimų linijos, kuris pataikė tik antrąjį metimą (122:120).

Lemiamoje atakoje galėję išplėšti antrajį pratęsimą netaiklūs buvo tiek Cousinsas, tiek Gay, o „Blazers“ šventė pergalę.

„Blazers“: Damianas Lillardas 36, C.J. McCollumas 31, Allenas Crabbe‘as 16, Meyersas Leonardas 11.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 33, Rudy Gay 29 (14 atk. kam.), Darrenas Collisonas 20, Arronas Afflalo 15.