Nuotr.: Sūduvos
Nuotr. Sūduvos

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) Marijampolės „Sūduvos“ (5-1) ekipa atsilygino Kauno rajono „Hoptrans-Sirenoms“ (3-3) už praėjusį finalą. Marijampolietės namuose net 91:52 (16:10, 27:8, 26:14, 22:20) nugalėjo garliaviškes.

21
31
14
3

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkės, kurios įpusėjus kėliniui buvo priekyje – 11:5. „Hoptrans-Sirenos“ puikiai dirbo gynyboje ir uždarė varžovių puolimą, tačiau viešnioms nepavyko sėkmingai rinkti taškų. Kėlinio pabaigoje atsilikimą sušvelnino Rasa Knyzaitė, o po pirmojo kėlinio pirmavo „Sūduva“ – 16:10.

Antrąjį kėlinį dvitaškiu pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ (12:16), tačiau marijampolietės atsakė 8 taškais ir pabėgo į priekį – 24:12. Likus žaisti 3 minutes, komandas skyrė jau 20 taškų – „Sūduva“ geriau žaidė puolime, o viešnioms sunkiai sekėsi rinkti taškus iš po krepšio – 37:17. Prieš antrąją rungtynių dalį marijampolietės tiesiog dominavo aikštelėje – 43:18.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, o „Sūduva“ ir toliau įtikinamai pirmavo – 55:25. Marijampolietės rengė vieną sėkmingą ataką po kitos, o garliaviškėms sušvelninti atsilikimo nesisekė – 59:28. Po trečiojo ketvirčio „Sūduva“ buvo susikrovusi dar didesnį pranašumą – 69:32.

Lemiamas ketvirtis jau buvo tik formalumas, per kurį „Hoptrans-Sirenos“ stebuklo nebesurengė, o marijampolietės susikrautą pranašumą išlaikė bei iškovojo įtikinamą pergalę – 91:52.

„Sūduva“: Laura Svarytė 21 (14 atk. kam.), Kateryna Dobrikova 15, Arina Bilotserkivska 11, Neringa Skadaitė 10 (5 rez. perd.).

„Hoptrans-Sirenos“: Volha Ziuzkova 14, Kornelija Balčiūnaitė 11, Rasa Knyzaitė 10.

Atrinkti (0) Visi (2)
Nelygu
Sirenos dar uzvakar vakare kapojosi Europos taureje. O siandien jau nuo 3 dienos zaist.

Kitas dalykas - Ziuzkova. Nezinau kaip jid abar, bet pamenu kaip zaide Siauliuose pries kokius 5 metus. Tasku susirinkdavo, bet kiek i minusa vaziuodavo. Siandien i statistika paziurejus irgi panasiai, vos 4 naudingumo balai ir 6 prarasti kamuoliai. Labai sunkiai sekasi Sirenoms su uzsienieciu pasirinkimu.