Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Dramatišką pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovojo „Šiaulių“ (2-9) klubas, kurios herojumi tapo Darius Gvezdauskas.

Gynėjas aidint sirenai pataikė tritaškį ir lėmė šiauliečių pergalę namuose 85:84 (15:17, 20:18, 16:19, 34:30) prieš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5-6) ekipos žaidėjus.

Vaido Pauliukėno vadovaujamiems „Šiauliems“ tai buvo vos antroji pergalė per 11 sužaistų rungtynių.

Martynas  Echodas
PTS 18 | REB 8 | AS 2 | EFF 25
Prieš prasidedant paskutinei minutei, Derrickas Low pataikė dvitaškį ir pasvaliečiai buvo priekyje – 81:74.

Tuomet komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis ir „Pieno žvaigždės“ grubiai suklydo gynyboje. Donatui Sabeckui pataikant tolimą metimą, Osvaldas Olisevičius prasižengė prieš Martyną Echodą ir „Šiauliai“ gavo šansą vienos atakos metu pelnyti penkis taškus.

Prie baudų metimų linijos stojęs Echodas neklydo ir sumažino šeimininkų deficitą iki minimalaus – 79:81.

Kitoje atakoje Low pataikė iš vidutinio nuotolio, o Maurice'as Bownas į tai atsakė pataikydamas tritaškį per varžovo rankas – 82:83.

Po minutės pertraukėlės greitai pražanga sustabdytas Low pataikė tik vieną baudą iš dviejų ir „Šiauliai“ savo atsakymui dar turėjo keturias sekundes. Lemiamos atakos smaigalyje atsidūręs Gvezdauskas švystelėjo tolimą metimą, išplėšusį pergalę – 85:84.

Šiame susitikime „Šiaulių“ gretose debiutavo komandos naujokas Matas Jucikas. Aukštaūgis per 19 minučių pasižymėjo 7 taškais (1/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, tačiau mačo nebaigė dėl išnaudoto pražangų limito.

„Šiauliai“: Martynas Echodas 18 (8 atk. kam.), Darius Gvezdauskas 15, Arvydas Čepulis 13.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Agafonovas 17, Osvaldas Olisevičius 14, Derrickas Low 11, Steponas Babrauskas 10 (8 atk. kam.), D.J. Balentine'as 10.

Pergalingas Dariaus Gvezdausko metimas:

2016-11-12 23:21
Cha
Echodas kitamet manau turetu debiutuot Zalgirs. Nora jis zaidzia silpniausioj LKL komandai

--
2016-11-12 22:02
siauliai
Siauliams pergales tai tik pavienes jei dar laikaisi apyligiai dar gerai bet jei paleidi prasta gynyba nubega triuskinimai ir toliau bus idomu kaip seksis su juventus vytautu lietuvos rytas

--
2016-11-12 20:30
Su pergale siauliu fanud!
2016-11-12 20:27
Aurimas
Saunuoliai vyrai, jau paskutiniai minutei prasidejus galvojau viskas, bet parodė charakterį ir sugebėjo laimėti. Bet Teisėjavimas tai tragiškas. K

--
2016-11-12 20:00
@ Dov
Viskas tvarkoj, nes ismete metima, o ne pasa dave.
2016-11-12 19:51
Dov
Ar tik man vienam cia pasirode ar jus pastebejot, jog suzingsniavo Gvezdauskas pries metima?!

2016-11-12 18:21
Kada Pasvalys ta nulini Dily ispirs prie Siailius 2 taskus sugebejo imesti konkretus 0-lis netgi MINUSAS o babkes vienos is didziausiu komandoj. Kam na..ui jis rekalingas?

duobe
Nu ble.... Tik Pasvalys taip ir sugeba paskutinem sekundem is pradziu Neveziuj siandien Siauliam.. Nu nx...Gvezdauskas atsiligino Cvirkai uz praeita sezona kai ji is Nevezio ismete