Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Itin apmaudų pralaimėjimą Ispanijos pirmenybėse patyrė trijų lietuvių atstovaujama Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ (2-6) komanda.

Galisijos ekipa namuose 87:90 (32:15, 19:19, 22:24, 14:32) atidavė pergalę Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ (4-4) komandai.

Šeimininkai pirmavo beveik viso susitikimo metu, o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui jie dar triuškino varžovus 73:58. Visgi svečiai galingai pabaigė mačą ir paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę.

Iš lietuvių pastebimesnis buvo tik Deividas Dulkys, kuris per 30 minučių pelnė 10 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

Eimantas Bendžius per 22 minutes į varžovų krepšį įmetė 3 taškus (0/1 dvitaškisi, 1/5 tritaškis), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 2 naudingumo balus.

Osvaldas Matulionis per 15 minučių pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 1 naudingumo balą.

Gran Kanarijos ekipa į pergalę vedė kapitonas Eulisas Baezas, pelnės 17 taškų bei sugriebęs 9 atšokusius kamuolius. Kyle‘as Kuricas pridėjo 14 taškų.