Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Hjustono „Rockets“ (5-4) klubo superžvaigždė Jamesas Hardenas antrose rungtynėse paeiliui surinko trigubą dublį, tačiau toks lyderio pasirodymas Teksaso klubo neišgelbėjo.

Mike'o D'Antoni vadovaujama ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 100:106 (22:26, 18:23, 30:33, 30:24) turėjo pripažinti San Antonijaus „Spurs“ (7-3) žaidėjų persvarą, su kuriais žaidė antrą kartą iš eilės.

Ketvirtadienio naktį vykusioje šių komandų akistatoje San Antonijuje Hardenas taip pat surinko trigubą dublį, o „Rockets“ laimėjo 101:99.

Pau  Gasol
PTS 15 | REB 7 | AS 6 | BS 2
Nepaisant to, jog Hardenas šiame susitikime žaidė sėkmingai, „Rockets“ lyderiui nepavyko išvengti ir klaidų. Jis per 39 minutes pelnė 25 taškus (5/9 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai, 9/11 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, 7 sykius suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.

Likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes iki rungtynių pabaigos, „Rockets“ deficitas siekė 11 taškų – 87:98, bet šeimininkai rankų nenuleido.

Hardenas pelnė penkis taškus, Trevoras Ariza smeigė tritaškį, Ericas Gordonas pridėjo dvitaškį ir 11:4 atkarpą laimėję Hjustono ekipos žaidėjai sugrįžo į rungtynes – 98:102.

Tuomet po minutės pertraukėlės rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Gordonas prametė du tritaškius iš eilės, Danny Greenas blokavo Hardeno metimą ir po dar vienos nesėkmingos atakos „Rockets“ neleistinai sustabdė Tony Parkerį.

Šis realizavo baudų metimus, Hardenas atsakė dviem taškais ir tada „Rockets“ prie baudų metimų linijos pasiuntė pražanga sustabdytą LaMarcusą Aldridge'ą – 104:100.

Pastarasis neklydo, po „Rockets“ paprašytos pertraukėlės Ryano Andersono metimas skriejo pro šalį ir „Spurs“ triumfavo svečiuose – 106:100.

Nuo suolo pakilęs Gordonas iš viso pelnė 27 taškus (3/4 dvitaškiai, 7/12 tritaškiai), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

„Rockets“: Ericas Gordonas 27, Jamesas Hardenas 25 (11 atk. kam., 13 rez. perd.), Trevoras Ariza 15, Clintas Capela 12 (10 atk. kam.).

„Spurs“: Kawhi Leonardas 20, LaMarcusas Aldridge'as 16 (10 atk. kam.), Tony Parkeris 16, Pau Gasolis 15, Emanuelis Ginobili 12.