Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Šią savaitę Saragosos „Tecnyconta“ (3-5) komandą papildęs Adas Juškevičius pergale debiutavo Ispanijos stipriausioje krepšinio lygoje.

Atakuojantis gynėjas lemiamu metu patraukė savo komandą, kuri per pratęsimą 80:75 (24:13, 16:20, 13:19, 14:15, 13:8) susitvarkė su Fuenlabrados „Montakit“ (2-6).

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei po Icaac Fotu dvitaškio Saragosos ekipa įgijo 3 taškų pranašumą (67:64), o į tai „Montakit“ atsakė dvitaškiu.

Likus 23 sekundei kamuolys priklausė „Tecnyconta“ ekipai, tačiau likus penkiomis sekundėms Fotu nusprendė mesti dvitaškį, o jis skriejo pro šalį.

Varžovai sugriebė kamuolį, Ivanas Pauničius išprovokavo pražangą ir įmetė tik vieną baudą. Juškevičius dar turėjo šansą persverti rezultatą, tačiau jo tolimas šūvis skriejo pro šalį ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Prasidėjus priešpaskutinei papildomo laiko minutei Juškevičius pelnė pirmuosius savo taškus – pataikė vieną baudą iš dviejų ir išlygino rezultatą (73:73), o Henkas Norelis tuoj pat ir persvėrė rezultatą (75:73).

Tuomet Saragosos komandą patempė Juškevičius, kuris neklydo svarbiausiu rungtynių metu. Jis smeigė tritaškį, netrukus pridėjo ir dvitaškį, o lietuvio vedama ekipa triumfavo 80:75.

Juškevičius ant parketo pasirodė pakilęs nuo suolo. Jis per 16 minučių pelnė 6 taškus (1/1 dvit., 1/6 trit., 1/2 baudos), atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, triskart prasižengė, išprovokavo pražangą ir surinko -1 naudingumo balą.

Tuo metu Martynas Gecevičius ir toliau dėl traumos nerungtyniavo.

„Tecnyconta“: Stevanas Jelovacas 29 (13/15 baudos, 10 atk. kam., 36 naud. bal.), Tomas Bellas 15, Icaac Fotu 7, Adas Juškevičius (1/5 trit.) ir Henkas Norelis (13 atk. kam.) po 6.

„Montakit“: Marko Popovičius 14 (2/7 trit.), Xavi Rey 11, Mamadou Diagne 10 (11 atk. kam.).