Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Tauras Jogėla sužaidė geriausias sezono rungtynes, tačiau jo ir Deniso Krestinino atstovaujama Rygos „Barons Kvartals“ (4-5) Latvijos lygoje namie turėjo pripažinti Valgos „BK Valga“ (3-4) pergalę.

Jogėla per 29 minutes pelnė 22 taškus (7/10 dvit., 1/2 trit., 5/7 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir pats 5 kartus pažeidė taisykles, perėmė tris kamuolius, blokavo 2 metimus, kartą suklydo ir surinko 27 naudingumo balus.

Puolėjas užfiksavo sezono naudingumo balų ir blokuotų metimų asmeninius rekordus.

Tuo metu Krestininas per 21 minutę įmetė 7 taškus (2/2 dvit., 3/3 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po du kartus prasižengė, išprovokavo pražangas ir suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

Abu lietuviai buvo naudingiausi Rygos komandos žaidėjai.

Nugalėtojams 23 taškus surinko Sandis Silavas, 20 pridėjo Kristo Saage, 10 pelnė Artūras Bricis.