Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jamesas Hardenas sužaidė įspūdingą pirmąjį kėlinį, o Hjustono „Rockets“ (6-4) savo žiūrovų akivaizdoje 115:88 (38:26, 27:26, 28:16, 22:20) nepasigailėjo Filadelfijos „76ers“ (1-9).

Likus 5 minutėms iki pirmojo ketvirčio pabaigos „Rockets“ pranašumas siekė vos vieną tašką (16:15), tačiau iniciatyvos ėmėsi Hardenas. Krepšininkas pelnė 17 komandos taškų iš eilės, o Hjustonas po pirmojo kėlinio pabėgo nuo varžovų dviženkliu skirtumu (38:26).

James  Harden
PTS 33 | REB 7 | AS 9 | ST 1 | BS 1
Hardenas per šį kėlinį pelnė 23 taškus pataikydamas visus 8 savo metimus iš žaidimo.

„Rockets“ lyderis antrajame ketvirtyje atvėso ir nepelnė nei taško, tačiau Hjustonas išlaikė saugų pranašumą (65:52).

Per trečiąjį kėlinį Filadelfijos krepšininkai pataikė tik 5 metimus iš 19, o taškų skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis (93:68). Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas, kuriame komandos leido pasireikšti mažiau žaidžiantiems krepšininkams.

Ryškiausiomis spalvomis šį sezoną spindi Hardeno žvaigždė. Jis buvo išrinktas geriausiu praėjusios savaitės Vakarų konferencijos krepšininku, o kiekviename iš pirmųjų 10 sezono mačų Hardenas pelnė bent po 24 taškus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 33 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Trevoras Ariza 17 (5/11 trit.), Ericas Gordonas 16, Nene Hilario 13.

„76ers“: Joelis Embiidas (10 atk. kam) ir Ersanas Ilyasova po 13, Nikas Stauskas 12, Dario Šaričius ir Geraldas Hendersonas po 11.

Rungtynių epizodai:

Hardeno pasirodymas pirmajame kėlinyje:

Visi rezultatai:

Los Angeles Clippers Brooklyn Nets 127-95 stat »
Utah Jazz Memphis Grizzlies 96-102 stat »
San Antonio Spurs Miami Heat 94-90 stat »
Houston Rockets Philadelphia 76ers 115-88 stat »
New Orleans Pelicans Boston Celtics 106-105 stat »
Detroit Pistons Oklahoma Thunder 104-88 stat »
New York Knicks Dallas Mavericks 93-77 stat »
Indiana Pacers Orlando Magic 88-69 stat »

2016-11-15 14:38
Visai kita komanda,kai Howardas išėjo.Iš karto žaidimas pagerėjo,o ir Hardenas daugiau komandos draugams žaidžia.

--
2016-11-15 09:10
dievinu LeBrona
Barzda man nepatinka,o štai Karalius yra geriausias.

--
2016-11-15 08:12
Mister_81
Kad ir kokia ta tragiska Hardeno gyniba, bet puolime jis tiesiog nerealus, awesome.