Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Kawhi Leonardas surinko dvigubą dublį ir jo vedama San Antonijaus „Spurs“ (8-3) ekipa įsirašė aštuntąją pergalę NBA pirmenybėse. Greggo Popovichiaus auklėtiniai namie 94:90 (25:19, 30:21, 16:20, 23:30) pranoko penktą iš eilės nesėkmę patyrusią Majamio „Heat“ (2-7) komandą.

Kawhi  Leonard
PTS 24 | REB 12 | AS 4
Tai buvo pirmos „Spurs“ namų rungtynės, kuriose jie rėmėsi tuo starto penketu, kuris prieš sezoną buvo pateikiamas kaip smogiamasis. Leonardas, Tony Parkeris, Danny Greenas, LaMarcusas Aldridge'as ir Pau Gasolis išsigydė traumas ir kartu žaidė tik antrą kartą šį sezoną.

Keturi iš jų surinko dviženklius taškų skaičius ir tik Greenas per 15 minučių pelnė 3 taškus.

„Spurs“ užtikrintai pradėjo rungtynes, Aldridge'as pataikė pirmus 7 metimus ir įpusėjus dvikovai San Antonijaus ekipa pirmavo 55:40. Visgi trečiasis kėlinys sugriovė gerą vaizdą, kuris buvo iki ilgosios pertraukos.

Trečiajame ketvirtyje „Spurs“ pataikė vos 26 proc. metimų, suklydo 8 kartus, bet jų varžovai tuo nepasinaudojo – patys įmetė tik 8 metimus iš 23 ir skirtumą sumažino tik 4 taškais.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 24 (12 atk. kam., 4 rez. perd.), LaMarcusas Aldridge'as 18, Pau Gasolis 12, Tony Parkeris 11.

„Heat“: Dionas Waitersas 27, Hassanas Whiteside'as 23 (17 atk. kam.), Tyleris Johnsonas 11.