Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Los Andželo „Clippers“ (10-1) pratęsė geriausią klubo istorijoje sezono startą ir namuose 127:95 (39:14, 32:33, 28:18, 28:30) sutriuškino Bruklino „Nets“ (4-6). Tai buvo septintoji „Clippers“ pergalė iš eilės.

Los Andželo ekipa į šias rungtynes atvyko turėdama geriausią pergalių ir pralaimėjimų balansą lygoje bei varžovus vidutiniškai triuškindama 15,1 taško skirtumu. Varžovų galybę greitai pajuto ir svečiai iš Bruklino.

Chris  Paul
PTS 21 | REB 4 | AS 9 | ST 5
„Clippers“ rungtynes pradėjo 35:7 spurtu ir dvikovos nugalėtojas tapo aiškus jau per pirmąjį ketvirtį (39:14). Tai buvo prasčiausias Bruklino įmestų taškų rezultatas per kėlinį šiame sezone.

Antrajame kėlinyje „Nets“ spurtavo 10:0 ir sumažino deficitą iki 17 taškų (34:51), tačiau nuo tos akimirkos skirtumas tik didėjo. Chrisas Paulas pataikė tritaškį metimą, kuris inicijavo dar vieną sėkmingą „Clippers“ atkarpą 20:13 ir po dviejų kėlinių Los Andželo krepšininkai išėjo ilsėtis turėdami 24 taškų pranašumą (71:47).

Trečiajame kėlinyje DeAndre Jordanas ir Blake'as Griffinas džiugino žiūrovus įspūdingais dėjimais, o sėkmingai rungtyniavę atsarginiai krepšininkai pranašumą padidino iki 31 taško (102:71).

Šiose rungtynėse „Nets“ padarė 22 klaidas ir tai blogiausias jų rezultatas šį sezoną.

„Clippers“: Chrisas Paulas 21 (4/6 trit., 9 rez. perd., 5 per. kam.), Blake‘as Griffinas 20, J.J. Redickas 18, Jamalas Crawfordas 17.

„Nets“: Bojanas Bogdanovičius 18, Seanas Kilpatrickas 14, Yogi Ferrellas ir Chrisas McCulloughas po 13.