Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Sonny Weemsas pakartojo asmeninį šio sezono naudingumo rekordą Eurolygoje bei vedė Tel Avivo „Maccabi“ (3-4) komandą į pergalę.

Buvęs žalgirietis surinko 24 naudingumo balus, o „Maccabi“ namie virš 11 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje 87:77 (15:17, 28:22, 23:21, 21:17) nugalėjo Stambulo „Fenerbahce“ (4-3) atstovus.

Pastariesiems tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui po to, kai jie sezoną pradėjo keturiomis pergalės iš eilės.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę aikštės šeimininkai atitolo ketvirtajame kėlinyje, kuomet surinko dešimt taškų be atsako ir susikrovė įtikinamą persvarą – 76:60.

Eurolygos vicečempionai per likusias kiek daugiau nei penkias minutes dar spėjo surinkti 17 taškų, bet Tel Avivo komanda iniciatyvos iš savo rankų nebeišleido – 87:77.

Weemsas per 35 minutes pelnė 22 taškus (7/11 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus prasižengė ir 3 sykius suklydo.

„Maccabi“: Sonny Weemsas 22, Yogevas Ohayonas 19, Devinas Smithas 15, Victoras Ruddas 10.

„Fenerbahce“: Ekpe'as Udoh 17 (8 atk. kam.), Janas Vesely 16 (8 atk. kam.), Kostas Sloukas 10 (8 rez. perd.).