Antrąją pergalę paeiliui Eurolygoje iškovojo Milano „Emporio Armani“ (4-3) komanda, kuriai atstovauja Mantas Kalnietis.

Jasmino Repešos treniruojamas klubas savo aikštėje 88:76 (27:17, 22:18, 23:21, 16:20) pranoko Vitorijos „Baskonia“ (4-3) su Tadu Sedekerskiu.

„Emporio Armani“ iniciatyvą į savo rankas paėmė dar pirmajame kėlinyje, per kurio paskutines dvi minutes Kalnietis surinko visus penkis taškus, „dizainieriai“ spurtavo 13:2 ir susikrovė dviženklę persvarą – 27:17.

Antrajame ketvirtyje baskams buvo pavykę kelissyk sumažinti deficitą iki aštuonių taškų, bet labiau priartėti jie nesugebėjo. „Emporio Armani“ į rūbinę išėjo turėdama 14 taškų persvarą (49:35), o besibaigiant trečiajam kėliniui pirmavo rekordiniu – 19 taškų skirtumu (72:53).

Nuo suolo pakilęs Kalnietis aikštėje praleido 19 minučių, per kurias pasižymėjo 5 taškais (1/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

„Baskonia“ lietuvis Sedekerskis žaidė ant parketo pasirodė antrojo ketvirčio pabaigoje, kada sužaidė tik 18 sekundžių. Per šį laiką puolėjas niekuo pasižymėti nesugebėjo.

„Emporio Armani“: Rakimas Sandersas 19, Ricky Hickmanas 13, Krunoslavas Simonas 10.

„Baskonia“: Shane'as Larkinas 21 (9 rez. perd.), Johannesas Voigtmannas 16, Andrea Bargnani 12.