Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Iššvaistę 24 taškų persvarą, tačiau šaltakraujiškai sužaidę lemiamas rungtynių akimirkas, Panevėžio „Lietkabelio“ (3-2) krepšininkai šventė pergalę Makedonijoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 87:80 (21:20, 25:12, 16:17, 25:31) įveikė Skopjės MZT (0-5) ekipą ir užsitikrino vietą kitame Europos taurės etape.

Tai buvo trečioji „Lietkabelio“ pergalė Europos taurėje, kuri garantavo ekipai kelialapį į kitą etapą. Likus trims turams iki pirmo etapo pabaigos panevėžiečiai tapo nebepavejami MZT klubui, kuris dar nėra patyręs pergalės skonio šiame turnyre.

Gintaras  Leonavičius
PTS 19 | REB 9 | ST 1 | BS 1
Antrasis kėlinys prasidėjo galingu panevėžiečių spurtu 12:0. Gerą gynybą demonstravęs „Lietkabelis“ pirmuosius savo taškus MZT ekipai leido pelnyti praėjus 5 minutėms nuo ketvirčio pradžios, kuomet Danielis Clarkas įmetė abu baudos metimus (33:22). Per šį kėlinį Skopjės krepšininkai pelnė tik 4 taškus iš žaidimo.

„Lietkabelis“ į didžiąją pertrauką išėjo turėdamas dviženklę persvarą (46:32).

Trečiąjį kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo dviem taikliais Gintaro Leonavičiaus tritaškiais metimais bei spurtu 10:0, o panevėžiečių persvara pasiekė net 24 taškų ribą (56:32). Nuo šios akimirkos Maksvyčio auklėtiniai kiek atsipalaidavo, o skirtumas pradėjo tirpti. Po trijų kėlinių komandas skyrė 13 taškų (62:49).

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Stefanas Sinovecas pataikė vieną baudos metimą bei sumažino skirtumą iki 5 taškų (75:80), tačiau Mindaugas Lukauskis dvi atakas iš eilės taikliai atakavo krepšį taip įtvirtindamas „Lietkabelio“ pergalę.

MZT: Stefanas Sinovecas 20, Danielis Clarkas 20 (9 atk. kam), Xavieras Thamesas 16, Joshas Scottas 12 (9 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Gintaras Leonavičius 19 (3/3 trit., 9 atk. kam., 31 naud.), Mindaugas Lukauskis 16 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Donatas Tarolis 13, Lorenzo Williamsas 11 (8 rez. perd.).

2016-11-17 18:21
zalia
Tas pats kaip zalgiris susikrauna 18 20 tasku ir problema kad isbarsto skirtuma atsipalaiduoja

--
2016-11-17 01:43
xxx
Šaunu,sekmes kitame etape,rytas irgi arti kito etapo
2016-11-16 23:32
Lietkabelis
Siaip sveikinu su pergale bet nu WTF. Vel ketvirtam keliny 31 taskas praleistas. Uzpiso jau biski tas atsipalaidavimas. Puolime amzinai nekris nu tai gynyboj praleiskit 20 tsk. Ir bus rami pergale. Davai judam i prieki.

--
2016-11-16 22:43
krepsinio vakaras pergalingas
Na ka visus klubus su pergalemis

--
2016-11-16 22:36
Pabaigoje atsipalaidavo,bet susikrautos persvaros užteko.Jau galima ir pasveikinti su kitu etapu,nes MZT 3 rungt.tikrai nelaimės.

--
2016-11-16 22:10
Swechias
O pries sezona reke visi, kad kabelis bus dauzomas po 20 tasku. Va kur treneris, moka isspausti is komandos tai, ko ji realiai negali ladaryti.

--
2016-11-16 22:09
Šaunuoliai. Vienas iš sezono tikslų pasiektas, tačiau negalima sustot. Pirmyn!
2016-11-16 22:01
Myzk pries veja
Siauliai ir vytautas siaip gavo... bet ten kazkokia sudataure
2016-11-16 21:58
aga
Lavonai , namie pardave Juventusui grajui o cia sujudejo :)
V
Malaciai lt klubai visi pergales skina !!!

--
2016-11-16 20:14
Per Sport 1.Sėkmės Lietkabeliui.Pergalė praktiškai garantuotų vietą kitame etape.