Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Gynyba paremtoje dvikovoje Pirėjo „Olympiakos“  (4-3) namuose 59:52 (21:16, 11:9, 17:13, 10:14) įveikė „Barcelona“ (4-3) ekipą. Georgios Bartzoko auklėtiniai pasiekė klubo pelnytų taškų antirekordą Eurolygos turnyre.

Pirmajame kėlinyje „Barcelonos“ lyderis Ante Tomičius susirinko dvi greitas pražangas, o tuo pasinaudojęs Pirėjo klubas, po Vassilio Spanoulio tritaškio, atitrūko 7 taškų persvara (19:12). Šiame ketvirtyje Spanoulis atliko 1000-ąjį savo karjeros rezultatyvų perdavimą Eurolygos turnyre.

Vassilis  Spanoulis
PTS 15 | REB 3 | AS 6
Antrasis ketvirtis pasižymėjo kieta gynyba ir mažu rezultatyvumu. Nuo suolo pakilęs Ericas Greenas pelnė 7 iš 11 „Olympiakos“ taškų, o po dviejų kėlinių Graikijos čempionai pirmavo 7 taškų skirtumu (32:25).

Spanoulis trečiąjį kėlinį pradėjo taikliu tritaškiu metimu, o graikų persvarą pirmą kartą šiose rungtynėse pasiekė dviženklę ribą (35:25). Įpusėjus kėliniui „Barcelona“ skirtumą buvo sumažinusi iki 5 taškų, tačiau ketvirtį sėkmingiau pabaigė „Olympiakos“, kuri po Ioannio Papapetrou dėjimo ir tritaškio įgijo 11 taškų pranašumą (49:38).

Lemiamame ketvirtyje Bartzoko auklėtiniai sugebėjo skirtumą sumažinti iki 5 taškų (51:56), tačiau „Olympiakos“ krepšininkai rungtynių pabaigą sužaidė drausmingai ir šventė pergalę.

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis 15 (6 rez. perd.), Erickas Greenas 9, Ioannis Papapetrou 8, Khemas Birchas ir Georgios Printezis po 7.

„Barcelona“: Jonathanas Holmesas 13 (9 atk. kam.), Tyrese‘as Rice‘as 11 (4/12 met., 0/5 trit.), Joey Dorsey 9 (7 atk. kam.).