Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Mindaugas Kuzminskas rungtyniavo epizodiškai, tačiau jo ginama Niujorko „Knicks“ (5-6) komanda sulaukė rekordinio Kristapo Porzingio pasirodymo ir iškovojo dar vieną pergalę.

Šįkart ji namuose 105:102 (29:27, 25:22, 27:25, 24:28) susitvarkė su Detroito „Pistons“ (6-6) ir pasiekė antrąją pergalę paeiliui.

Kuzminskas aikštėje pasirodė vos prasidėjus antrajam kėliniui ir per 6 minutes ir 46 sekundes taškų nepelnė (0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 1 naudingumo balą. Jam būnant aikštėje „Knicks“ surinko 3 taškais daugiau nei varžovai.

Kristaps  Porzingis
PTS 35 | REB 7 | AS 3 | ST 1 | BS 1
Tuo metu puikiai žaidęs Porzingis per 40 minučių surinko 35 taškus ir užfiksavo karjeros rezultatyvumo rekordą. Latvis pataikė 10 dvitaškių iš 15, 3 tritaškius iš 7 ir 6 baudas iš 7. Aukštaūgis taip pat sugriebė 7 kamuolius.

Rungtynių metų sirgaliai Porzingiui skandavo „MVP, MVP!“. „Didžiulis darbas, kurį atlikau vasarą, davė vaisių“, – po mačo teigė latvis.

„Vyrukas turėjo puikų vakarą ir kai kurie jo metimai buvo nesustabdomi. Bet yra neatleistina, kad jis po netaiklaus metimo aplenkia mus ir krauna iš viršaus“, – apie latvį pasisakė „Pistons“ treneris Stanas Van Gundy.

Iki susitikimo pabaigos likus 72 sekundėms Niujorko klubas po Derricko Rose’o dvitaškio turėjo 8 taškų pranašumą, tačiau paskutinėmis mačo akimirkomis leido varžovams priartėti.

Kentaviousas Caldwellas-Pope’as ir Ishmaelis Smithas smeigė po tritaškį ir likus 31 sekundei „Pistons“ deficitas ištirpo iki 2 taškų. Likus 3 sekundėms Rose’as įmetė tik vieną baudą (105:102) ir varžovams paliko šansą išplėšti pratęsimą, tačiau Caldwello Pope’o šūvis iš toli tikslo nepasiekė.

„Knicks“: Kristapas Porzingis 35 (10/15 dvit., 7 atk. kam.), Carmelo Anthony 22 (4/6 trit.), Derrickas Rose’as 15, Justinas Holiday 9.

„Pistons“: Kentaviousas Caldwellas-Pope’as 21, Tobiasas Harrisas 19 (10 atk. kam.), Jonas Leueras 17 (9 atk. kam.), Andre Drummondas 15 (9 atk. kam., Ishmaelis Smithas 14 (8 rez. perd.).