Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Paskutines dvi vietas Rytų konferencijoje užimančių komandų dvikovoje Filadelfijos „76ers“ (2-9) namuose 109:102 (29:15, 30:33, 29:28, 21:26) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (2-8) ekipą.

„76ers“ šiose rungtynėse vertėsi be savo lyderio Joelio Embiido, kurį vėl buvo nuspręsta pailsinti.

Pirmąjį kėlinį Filadelfijos klubas pabaigė spurtu 11:2 ir įgijo 14 taškų pranašumą (29:15).

Sergio  Rodriguez
PTS 7 | REB 4 | AS 12
Per pirmąją rungtynių pusę Johnas Wallas žaidė tik kiek daugiau nei 7 minutes pelnydamas vos 4 taškus, tačiau per antrąją susitikimo dalį krepšininkas surinko jų 23, o „Wizards“ turėjo galimybę ištraukti pergalę.

Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, kai Jahlilas Okaforas gavo šeštą asmeninę pražangą, „76ers“ persvara siekė 8 taškus (101:93), tačiau Vašingtono ekipa kilo į lemiamą šturmą ir deficitą sumažino iki 3 taškų 100:103.

Likus minutei iki rungtynių pabaigos Richaunas Holmesas smeigė tritaškį metimą prieš pat „Wizards“ atsarginių suolelį ir padidino atotrūkį iki 6 taškų (106:100).

„Tai buvo lemtingas metimas. Aš buvau labai laimingas, žinau, kaip stipriai Holmesas dirba kiekvieną dieną, tai šis metimas svarbus tiek jam, tiek mūsų komandai. Mums tai labai svarbi pergalė“, – po rungtynių sakė Okaforas.

„76ers“: Jahlilas Okaforas 19, Ersanas Ilyasova 16 (4/8 trit.), Nikas Stauskas 15, Geraldas Hendersonas 14, Dario Šaričius 13 (12 atk. kam.).

„Wizards“: Johnas Wallas 27, Markieffas Morrisas 19, Otto Porteris 15 (13 atk. kam., 4 per. kam.), Marcinas Gortatas (14 atk. kam.) ir Marcusas Thorntonas po 10.