Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Antroje mačo dalyje 15 taškų deficitą turėję Vitorijos „Baskonia“ (5-3) ekipos krepšininkai nepalūžo, atsitiesė ir pasiekė pergalę.

20
25
67%
6/9
9

Alfonso Alonso treniruojamas klubas Eurolygos namų rungtynėse 81:74 (16:23, 16:24, 23:16, 26:11) palaužė Bambergo „Brose“ (2-6) pasipriešinimą ir pratęsė Vokietijos ekipos pralaimėjimų seriją iki trijų.

Trečiojo kėlinio viduryje po Niko Zisio taiklių baudos metimų „Brose“ užtikrintai pirmavo ir turėjo iniciatyvą savo rankose – 55:40.

Visgi tada svečiai prametė keturis metimus paeiliui, „Baskonia“ surinko aštuonis taškus be atsako ir perpus sumažino savo atsilikimą – 55:60.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui, Vokietijos ekipos žaidėjams buvo pavykę susigrąžinti dviženklę persvarą – 68:58, tačiau ją greitai ir prarado.

Johannesas Voigtmannas smeigė du tritaškius, „Baskonia“ surengė spurtą 12:2 ir išlygino rezultatą – 70:70.

Dariui Milleriui realizavus tris baudų metimus, Nicollo Melli pridėjus vieną, „Brose“ buvo priekyje – 73:70, bet tada Voigtmannas pelnė du taškus, Shane'as Larkinas – tris ir ispanai išsiveržė į priekį – 75:74.

Tuomet vokiečiai dvi atakas nepelnė taškų, Rodrigue Beuboisas realizavo baudų metimus, Maodo Lo kitoje aikštėje pusėje apmauždiai suklydo užmindamas šoninę liniją, prie baudų metimų linijos siųstas Larkinas neklydo ir įtvirtino baskų pergalę – 79:74.

Vitorijos klubui priklausantis lietuvis Tadas Sedekerskis buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštėje nepasirodė trenerio sprendimu.

„Baskonia“: Rodrigue Beauboisas 20, Johannesas Voigtmannas 20 (9 atk. kam.), Adamas Hanga 16, Shane'as Larkinas 15 (6 kld.).

„Brose“: Darius Milleris 16, Maodo Lo 15, Nicolo Melli 12 (12 atk. kam.), Janis Strelniekas 11.

2016-11-17 23:45