Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jamesas Hardenas surinko jau trečiąjį trigubą dublį šį sezoną, o jo atstovaujama Hjustono „Rockets“ (7-5) ekipa iškovojo pergalę.

Mike'o D'Antoni auklėtiniai namų arenoje 126:109 (41:29, 21:33, 38:21, 26:26) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ komandą (7-6).

James  Harden
PTS 26 | REB 12 | AS 14 | ST 3
Hardenas trigubą dublį užfiksavo jau trečiajame kėlinyje. Jis per 32 minutes surinko 26 taškus (4/9 dvit., 3/8 trit., 9/11 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Šiose rungtynėse „Rockets“ pagaliau sulaukė ir pirmas 11 sezono rungtynių dėl traumos praleidusio Patricko Beverley pagalbos. Gynėjas pirmame savo sezono mače pelnė 11 taškų.

Hjustono komanda užtikrintais žingsniais link pergalės žygiuoti pradėjo jau trečiajame kėlinyje, kuomet pirmoje jo pusėje laimėjo atkarpą 10:2 (81:72).

Vėliau „Rockets“ krepšininkai nemažino apsukų ir tik dar labiau padidino savo pranašumą, kuris ketvirčio pabaigoje siekė septyniolikos taškų ribą (100:83).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 26 (12 atk. kam., 14 rez. perd.), Trevoras Ariza ir Ericas Gordonas po 16, Clintas Capela 15, Ryanas Andersonas 13, Patrickas Beverley 11.

„Blazers“: C.J. McCollumas 26, Moe Harklessas 19, Damianas Lillardas 18, Evanas Turneris 12.