Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Karlas-Anthony Townsas ir Andrew Wigginsas kartu sudėjus pelnė 60 taškų, o jų vedama Minesotos „Timberwolves“ (4-7) komanda sudorojo NBA autsaiderius.

Minestos klubas namie 110:86 (27:18, 34:15, 24:25, 25:28) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ (2-10) krepšininkus.

Andrew  Wiggins
PTS 35 | REB 10 | AS 4 | ST 1
Minesotos komanda visus reikalus sutvarkė jau pirmoje susitikimo pusėje. Antrąjį kėlinį „Timberwolves“ užbaigė turėdama itin solidų pranašumą (61:33), kurio svečiai iš Filadelfijos panaikinti jau nebesugebėjo.

„Jie yra jauni ir jie vis dar tobulėja. Štai kur mes turime būti. Mokantis vieniems iš kitų, žaisti tampa daug lengviau“, – po rungtynių kalbėjo Joelis Embiidas.

Prieš šias rungtynes buvo akcentuojama dviejų talentingų NBA aukštaūgių – Embiido ir Karlo-Anthony Townso mikrodvikova. Embiidas per 22 minutes surinko 10 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių, o Townsas per 38 minutes pelnė 25 taškus bei sugriebė 10 kamuolių.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 35 (10 atk. kam.), Karlas-Anthony Townsas 25 (10 atk. kam.), Gorgui Diengas 12 (10 atk. kam.), Zachas LaVine'as 10.

„76ers“: Dario Šaričius 16, Nikas Stauskas 13, Ersanas Ilyasova 11, Joelis Embiidas 10 (10 atk. kam.).