Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Rajonas Rondo praleido antras rungtynes iš eilės, tačiau Čikagos „Bulls“ (8-4) klubas dar kartą pademonstravo turintis ir daugiau ginklų.

Dwyane'o Wade'o ir Jimmy Butlerio vedama Čikagos ekipa svečių arenoje 85:77 (25:26, 26:17, 25:15, 19:19) palaužė Jutos „Jazz“ (7-6) komandos pasipriešinimą.

Jimmy  Butler
PTS 20 | REB 12 | AS 3 | ST 2
Čikagos klubui tai buvo jau ketvirtoji pergalė iš eilės. Tris iš jų „Bulls“ pasiekė išvykose.

„Bulls“ susitikimo eigą sau palankia eiga laužti pradėjo trečiajame kėlinyje, kuomet atkarpą laimėjusi 8:0 įgijo šešių taškų pranašumą (49:43).

Kitą darbo dalį „Bulls“ padarė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet spurtavo 9:0. Parblokšta „Jazz“ ekipa atkuto tik tuomet, kai skirtumas tarp komandų jau buvo triuškinantis (58:75).

Iki susitikimo pabaigos likus dviems minutėms, Rudy Goberto dvitaškis dar priartino šeimininkus prie varžovų iki penkių taškų (77:82), tačiau „Bulls“ iškart reagavo prašydami minutės pertraukėlės, o viską sustygavę pranašumo iš savo rankų neišleido.

„Jazz“: Rudy Gobertas 16 (13 atk. kam.), Dante Exumas 14, Rodney Hoodas 12, Trey Lylesas 11.

„Bulls“: Jimmy Butleris 20 (12 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 18, Robinas Lopezas 10 (12 atk. kam.), Isaiah Canaanas ir Tajus Gibsonas po 8.