Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Kauno „Žalgirio“ (5-8) dublerių komanda, kurią lėmė Ignas Sargiūnas.

15
32
7
13

Gynėjas pataikė tritaškį aidint sirenai ir lėmė Tomo Masiulio auklėtinių pergalę namuose 78:75 (20:18, 16:20, 23:14, 19:23) prieš „Šilutės“ (8-5) žaidėjus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje jaunieji žalgiriečiai buvo priekyje – 74:66, bet tuomet beveik tris minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, šilutiškiai laimėjo atkarpą 9:1 ir, likus žaisti devynias sekundes, išlygino rezultatą – 75:75.

Lemiamos atakos smaigalyje atsidūręs Sargiūnas smeigė tolimą metimą ir laiko varžovams nebepaliko – 78:75.

„Žalgirio-2“ naujokas per 28 minutes minutes iš viso pelnė 18 taškų (3/7 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Žalgiris-2“: Ignas Sargiūnas 18, Martynas Varnas 16, Laurynas Birutis 15 (13 atk. kam.), Jokūbas Švambaris 11.

„Šilutė“: Brianas Wanamakeris 26 (10 atk. kam.), Aurelijus Pukelis 18, Simas Raupys 11, Darius Kibildis 10.

2016-11-19 00:47
TTT
Varnas keistai i pergalinga metima sureagavo. matyt, dar pratesima norejo sulost :)
2016-11-18 21:42