Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (11-3) antrą kartą per dvi dienas susitiko su „Palangos“ ekipa ir antrą kartą  turėjo vargo. Tiesa, šį kartą rungtynių baigtis buvo kitokia.

38
44
60%
6/10
3

Marijampoliečiai namuose 116:83 (29:23, 30:25, 25:19, 32:16) susitvarkė su „Palanga“ (6-8) ir atsirevanšavo už vakarykštę nesėkmę.

„Sūduva-Mantinga“ ketvirtadienį Palangoje suklupo 82:90.

Marijampolės klubas šiame mače išlaikė aukštą tempą puolime. Jau po dviejų kėlinių „Sūduva-Mantinga“ buvo pelniusi 59 taškus (59:48).

Sūduviečiai tolti pradėjo trečiajame kėlinyje. Gerą toną po ilgosios pertraukos šeimininkams uždavė Gintautas Matulis. Du tolimus metimus trečiojo kėlinio pradžioje pataikęs krepšininkas pradėjo sėkmingą sūduviečių atkarpą, o kėlinio viduryje komandas skyrė jau šešiolika taškų (77:61).

Per likusį laiką Marijampolės klubas iniciatyvos taip ir neprarado. Savo sirgalių palaikoma „Sūduva-Mantinga“ lengvai peržengė šimto pelnytų taškų ribą ir iškovojo įtikinamą pergalą.

„Sūduvą-Mantingą“ į priekį tempė individualūs pasirodymai. Geriausią sezono mačą sužaidė Matulis, kuris pelnė 38 taškus, atkovojo 4 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Puikiai rungtyniavo ir Rytis Juknevičius, kuris per 28 minutes pelnė 18 taškų ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Visus savo taškus gynėjas pelnė pirmajame kėlinyje.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 38, Evaldas Šaulys 19, Rytis Juknevičius (14 rez. perd.) ir Aurimas Kieža po 18, Antanas Udras 10.

„Palanga“: Johnathanas Hudsonas 26, Aurimas Urbonas 18, Antanas Bertašius 14.