Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo „Telšių“ (9-4) komanda, kuri penktadienį svečiuose 75:69 (29:22, 13:13, 10:17, 23:17) laimėjo prieš Molėtų „Ežerūno“ (1-12) klubą ir pratęsė jo pralaimėjimų seriją iki dvylikos.

17
25
11
40%
2/5

Molėtų ekipos debiutantui Tadui Jagėlai pataikius baudos metimą trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatas buvo lygus – 52:52, bet neilgam.

Svečiai ketvirtajame ketvirtyje pataikė keturis tolimus metimus ir susikrovė dviženklę persvarą – 71:61.

Prasidėjus priešpaskutinei minutei, šeimininkams buvo pavykę priartėti per septynis taškus – 66:73, tačiau po to „Telšiai“ dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir pergalės iš rankų neišleido – 75:66.

Išbristi iš pralaimėjimo liūno „Ežerūnui“ nepadėjo ir du komandos naujokai, debiutavę šiose rungtynėse.

Jagėla per 31 minutę pelnė 3 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o legionierius Calebas Suttonas aikštėje praleido 17 minučių, pelnė 10 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir 5 sykius suklydo.

„Ežerūnas“: Eimantas Narušis 15, Raimunas Ambrulaitis 12 (15 atk. kam.), Marius Pociukonis 11, Calebas Suttonas 10 (5 kld.), Mantas Virbalas 10 (7 atk. kam.).

„Telšiai“: Audrius Maneikis 18, Gintautas Kybartas 17 (11 atk. kam.), Tadas Domarkas 16, Mindaugas Norkus 12.

2016-11-19 13:51