Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Aštuntajame Eurolygos ture ginklus surėmę Graikijos superklubai savo santykius aiškinosi iki paskutiniųjų sekundžių.

22
24
80%
4/5
8

Įtemptame trileryje Pirėjo „Olympiacos“ (5-3) ekipa svečiuose 79:77 (23:23, 24:16, 14:24, 18:14) pralaužė Atėnų „Panathinaikos“ (4-4).

Giannio Sfairopouloso auklėtinius šiame mače išgelbėjo Georgiosas Printezis, likus žaisti 3 sekundes pelnęs pergalingą dvitaškį su pražanga.

Antrajame ketvirtyje į duobę įkritę, tačiau po ilgosios pertraukos atsitiesę „Panathinaikos“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje pataikė tris tritaškius iš eilės ir deficitą 67:71 likus žaisti 2 minutes pavertė persvara 76:72.

Visgi lemiamu metu Fortūna šypsojosi svečiams iš Pirėjaus. Dar prieš prasidedant paskutinei minutei Printezio ir Vassilio Spanoulio metimai išlygino rezultatą (76:76).

Likus žaisti 34 sekundes kamuolys atiteko „Panathinaikos“ ekipai, tačiau prabėgus kelioms sekundėms „Olympiakos“ nutarė pažeisti taisykles ir pasiųsti Nicką Calathesą prie baudų metimo linijos.

Toks sprendimas pasiteisino – Calathesas realizavo tik vieną baudos metimą (77:76), lemiamos atakos metu Printezis pelnė du taškus su pražanga (79:77), o paskutinis „Panathinaikos“ tritaškis tikslo nepasiekė.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 16 (9 rez. perd.), Kelvinas Riversas ir Chrisas Singletonas (9 atk. kam.) po 14, Antonis Fotsis 13 (8 atk. kam.).

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 22 (8 rez. perd.), Georgiosas Printezis 16, Danielis Hackettas 11, Khemas Birchas 8, Ioannis Papapetrou 7.