Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Puikias rungtynes sužaidęs Edvinas Alunderis pagerino asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) bei atvedė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ (10-3) komandą į antrąją pergalę paeiliui.

17
32
9
100%
6/6

Ryčio Vaišvilos vadovaujamas klubas išvykoje 95:77 (17:22, 25:16, 27:24, 26:15) susitvarkė su Vilniaus „Perlu“ (9-4).

Nuo suolo pakilęs ir nė vieno metimo neprametęs Alunderis per 23 minutes pelnė 17 taškų (1/1 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 32 naudingumo balus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje po Arno Beručkos taiklaus tolimo metimo šeimininkai buvo sumažinę savo atsilikimą iki keturių taškų – 62:66.

Tačiau paskutinėje atakoje „Perlas“ praleido Mindaugo Stašio tritaškį, ketvirtojo ketvirčio pradžioje Alunderis ir Džiugas Slavinskas pelnė po du taškus bei klaipėdiečiai pirmavo 11 taškų skirtumu – 73:62.

Vėliau Aidas Einikis, Slavinskas ir Viktoras Chodosovskis smeigė po tritaškį, „Nafta-Uni-Akvaservis“ galingai spurtavo 13:0 ir nulėmė rungtynių baigtį – 87:67.

„Perlas“: Aistis Pilauskas 15, Lukas Kvedaravičius 14 (8 atk. kam.), Margiris Normantas 9.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Edvinas Alunderis 17 (4/4 metimai, 9 atk. kam.), Mindaugas Stašys 13, Viktoras Chodosovskis 12, Deividas Anužis 12, Ignas Ramašauskas 11.