Nuotr.: LaPresse – Scanpix
Nuotr. LaPresse – Scanpix

Penktadienio vakarą Eurolygoje įvykęs krepšinio „El Classico“ mūšis klostėsi „į vieną krepšį“ – daugiau nei įtikinamą pergalę iškovojo Madrido „Real“ (6-2).

Viso susitikimo metu dominavę Pablo Laso auklėtiniai įspūdingai sutrypė „Barcelona“ (4-4) krepšininkus jų pačių tvirtovėje net 102:63 (29:17, 25:14, 21:15, 27:17).

Jonas Mačiulis prie „Real“ pergalės per 15 minučių pridėjo 5 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo ir perėmė po kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Anthony  Randolph
PTS 18 | REB 11 | AS 2 | BS 3
Traumų išretinta „Barcelona“ varžovams 25:13 leido pabėgti jau pirmajame kėlinyje, o vėliau skirtumas tarp komandų tik augo. Įpusėjus mačui svečiai pirmavo jau 54:31.

Madrido ekipa nemažino apsukų net tuomet, kai rungtynių baigtis buvo aiški, o savo ekipą nušvilpę katalonai pradėjo apleisti „Palau Blaugrana“ arenos patalpas.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nesugebėjo pelnyti taškų beveik 7 minutes, o tuo pasinaudodami „Real“ spurtavo 16:0.

Prieš prasidedant paskutinei susitikimo minutei švieslentėje degęs rezultatas buvo tiesiog nepadorus – 101:54, tačiau paskutiniosiomis akimirkomis šeimininkai gėdingą deficitą šiek tiek sumažino.

Nors didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį Georgioso Bartzoko auklėtiniai savo sąskaitoje turėjo vos 46 taškus, jiems pavyko išvengti savo rezultatyvumo antirekordo Eurolygoje, užfiksuoto vos prieš dvi dienas.

Dar tragiškesnį puolimą pademonstravusi „Barcelona“ trečiadienį 52:59 turėjo pripažinti Pirėjo „Olympiakos“ pranašumą.

„Barcelona“: Tyrese‘as Rice‘as 23, Joey Dorsey 10, Jonathanas Holmesas 8, Bradas Olesenas 6.

„Real“: Sergio Llullas 20 (7 rez. perd.), Jaycee Carrollas 19, Anthony Randolphas 18 (11 atk. kam.).