Nuotr.: BasketNews.lt

Kauno „Žalgiriui“ nepavyko įkąsti stipriausiai Europos komandai. Išvykoje žaisdami su Maskvos CSKA, Kauno klubo krepšininkai nusileido 86:95.

Foto galerija

Tinklalapis „BasketNews.lt“ kartu su „Cbet.lt“ pateikia krepšininkų įvertinimus rungtynėse su CSKA.

Žaidėjas

Pažymys

Kevinas Pangosas
24 MIN | 14 PTS | 1 RBS | 6 AST | 6/11 FG

9

Pagaliau Kevinas Pangosas tampa komandos lyderiu, kaip ir buvo planuota prieš sezoną. Maskvoje kanadietis jautėsi labai drąsiai ir užtikrintai.

Lukas Lekavičius
16 MIN | 8 PTS | 1 RBS | 3 AST | 3/8 FG

7

Baimė nekaustė ir Luko Lekavičiaus, kuris, pajutęs silpnesnę varžovų gynybą, drąsiai nerdavo po krepšiu. Lekavičiui neįkrito keli labai geri metimai, bet įžaidėjas puikiai pavadavo Pangosą.

Paulius Valinskas
2 MIN | 2 PTS | 0 RBS | 0 AST | 1-1 FG

-

Sveikiname Eurolygoje debiutavus Paulių Valinską. Gynėjas pataikė labai sunku metimą ir pajuto, ką reiškia gintis prieš Milošą Teodosičių. Vis tik įvertinti žalgiriečio pasirodymą sudėtinga, nes jis buvo mestas į ugnį kelioms minutėms.

Leo Westermannas
25 MIN | 4 PTS | 2 RBS | 7 AST | 1/8 FG

5

Kad ir kaip prastai krepšį atakavo Leo Westermannas, apie jo žaidimą daug blogo pasakyti neišeina. Prancūzo juvelyriniai perdavimai ne kartą pjaustė CSKA gynybą. Kiekvienam žaidėjui pasitaiko juodesnių vakarų metant ir Westermannui būtent toks buvo Maskvoje.

Renaldas Seibutis
14 MIN | 3 PTS | 0 RBS | 2 AST | 1/4 FG

5

Renaldą Seibutį galima pasveikinti su pirmuoju tritaškiu šio sezono Eurolygoje. Manau, kad dvi iš keturių asmeninių pražangų gynėjui buvo užfiksuotos ne visai pagrįstai. Jei ne keturios pražangos, galbūt jis daugiau laiko būtų praleidęs aikštelėje stabdant varžovų lyderius.

Brockas Motumas
22 MIN | 1 PTS | 0 RBS | 1 AST | 0/6 FGS

3

Iki šiol puikiai žaidęs Brockas Motumas Maskvoje užstrigo. Neįmanoma tikėtis, kad visas rungtynes Eurolygoje australas sužais idealiai ir šįkart jam pasitaikė sunkesnis mačas. Motumas mėtė pro šalį, daug gerų progų neturėjo ir aikštę paliko su -6 naudingumo balais.

Paulius Jankūnas
31 MIN | 30 PTS | 8 RBS | 0 AST | 8/14 FG

10

Chriapa, Voroncevičius ir Antonovas prie „Žalgirio“ kapitono atrodė kaip maži vaikai. Paulius Jankūnas buvo tiesiog nesulaikomas. Svarbiausia, kad savo 30 taškų jis surinko tiesiog pergudraudamas varžovus vienas prieš vieną arba pataikydamas laisvus metimus po komandos draugų perdavimų. Komandos planas buvo žaisti per Jankūną ir jis pasiteisino su kaupu.

Artūras Milaknis
27 MIN | 11 PTS | 3 RBS | 0 AST | 4/7 FG

8

Artūras Milaknis prabildavo labai laiku. Jis kantriai ieškojo savo progų atakuoti iš toli. Šiose rungtynėse negalima snaiperiui daug priekaištauti ir dėl gynybos. Klaidų buvo, bet Milaknis stengėsi iš visų jėgų.

Augusto Lima
17 MIN | 3 PTS | 3 RBS | 2 AST | 1/2 FG

6

Po ilgosios pertraukos Augusto Limos energija labai padėjo kauniečiams. Gaila, bet brazilas tapo abejotinų teisėjų švilpukų auka.

Antanas Kavaliauskas
8 MIN | 4 PTS | 3 RBS | 0 AST |2/2 FG

6

Antanas Kavaliauskas dar kartą pradėjo rungtynes starto penkete, bet žaidė labai nedaug. Nors per aikštelėje praleistą laiką Kavaliauskas vaizdo aikštėje tikrai negadino, treneris labiau pasitikėjo kitais aukštaūgiais.

Edgaras Ulanovas
13 MIN | 6 PTS | 2 RBS | 0 AST | 2/2 FG

4

Ganėtinai silpnokos Edgaro Ulanovo rungtynės. Jam koją pakišo apmaudžios pražangos varžovams atakuojant iš trijų taškų zonos. Ulanovas tikrai gali gintis neblogai, bet Maskvoje savęs nerealizavo. Tik 13 minučių ir 5 asmeninės pražangos.

Rungtynių vaizdo reportažas, Jankūno ir Milaknio komentarai:

2016-11-19 19:17
Uno
TrombolosUz jankuna ten 10 kartu visi geresni o

Ar pastebėjai atsilupėli kad 30 taškų sumetė į tų 10x geresnių krepšį
2016-11-19 15:29
TrombolosUz jankuna ten 10 kartu visi geresni o tokias antrastes daro :D tiek kad lavonu komandoje zaidzia tai ir nera kam daugiau uzlosti :)

Pries 10 kartu geresnius 30 tasku tokiose atkakliose rungtynese neusmesi, abeli tu.
2016-11-19 13:26
Geros rungtynės visai komandai.Teisėjų sprendimai išmušė iš vėžių,bet sukovota tikrai garbingai.

--
2016-11-19 13:11
JOMAJO ANTRASTE TIK KAZKODEL TIE MAZI VAIKAI PIRMI GRUPEJE O ZK MURKDOSI SUDUOSE
2016-11-19 12:33
Aaa
Gaila Jankuno dabar visi pries ji dvigubins/trigubins gynyba
2016-11-19 10:39
magical
Oho kiek pamazgų. :D

Išlindo vienas pacukas iš urvo, užvėmė .. (ramu), pamatė kitas, kad niekas nesuvartė, tai iš paskos tą patį.

O tik pasirodys kas nors su nuomone iškart pacukai atgal į urvus ir nė žodžio. :D
2016-11-19 10:21
kunigas
morka nesuzaide sikart

--
2016-11-19 09:14
Kaunietis
su tuo Ulanovu tikrai ziauru yra...SF be puolimo arsenalo,be metimo zaidzia startiniam...is zaidimo meta 35% taiklumu...juokas ima kai dar kazkas lygino ji su maciuliu...tokiu metu maciulis jau seniausiai zaide auksto lygio ekipose,o ne smirdejo zalgri
2016-11-19 08:59