Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Kyle  Lowry
PTS 18 | REB 5 | AS 13
Jonas Valančiūnas per pirmas dvi rungtynių minutes prametė du metimus, tačiau Dwane‘o Casey pasitikėjimas lietuviu dėl to nesumažėjo.

Vidurio puolėjas rungtyniavo ilgiausiai šį sezoną, o jo padedama Toronto „Raptors“ (8-4) ekipa pasiekė sudėtingą pergalę per pratęsimą.

Kanadiečiai svečiuose 113:111 (29:19, 23:38, 25:25, 25:20, 11:9) palaužė Denverio „Nuggets“ (4-8) krepšininkų pasipriešinimą.

Valančiūnas ant parketo praleido 37 minutes, per kurias pelnė 15 taškų (6/9 dvitaškiai, 3/7 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir 4 kartus prasižengė.

Už sezono minučių rekordą pasiekusį vidurio puolėją šiame susitikime Toronto klubo gretose ilgiau žaidė tik 38 minutes aikštelėje praleidęs Kyle‘as Lowry.

JV dėjimas:

Pratęsime likus žaisti dvi sekundes ir „Raptors“ pirmaujant 112:111, Valančiūnas stojo prie baudų metimo linijos. Aukštaūgis pataikė pirmąjį metimą, prametė antrąjį, o kamuolį atkovoję „Nuggets“ per likusį laiką sėkmingos atakos suregzti nesugebėjo – Emmanuelio Mudiay tolimas metimas skriejo pro šalį.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje pratęsimą nulėmė tai, jog po DeMaro DeRozano dvitaškio (102:101) baudų metimų mesti stojęs Wilsonas Chandleris pataikė tik vieną metimą (102:102), o dvylika sekundžių lemiamam išpuoliui turėjęs DeRozanas paskutinę sekundę prametė iš vidutinio nuotolio.

Pratęsime komandos žaidė taškas į tašką, o prasidėjus paskutinei minutei „Nuggets“ dar pirmavo 108:107. Svarbų tritaškį likus žaisti 37 sekundes smeigė Terrence‘as Rossas (110:108), o netrukus abi ekipos apsikeitė klaidomis.

Likus 10 sekundžių „Nuggets“ dar kartą suklydo, todėl šeimininkams teko griebtis pražangų taktikos. Lowry sumetė abu baudų metimus (112:110), tačiau likus žaisti 6 sekundes mesdamas tritaškį pražangą išprovokavo Mudiay.

Įžaidėjas realizavo visus tris baudų metimus (111:112), o tuomet visų akys nukrypo į Valančiūną, kurio vieno iš dviejų baudos metimų pakako, kad „Raptors“ klubas iš Denverio po atkaklios kovos išsivežtų sudėtingą pergalę 113:111.

„Nuggets“: Emmanuelis Mudiay (9 rez. perd.) ir Wilsonas Chandleris po 25 (10 atk. kam.), Danilo Gallinari 21 (9 atk. kam.), Jusufas Nurkičius 14.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 30 (12/24 dvit.), Kyle‘as Lowry 18 (13 rez. perd.), Terrence‘as  Rossas 16, Jonas Valančiūnas 15 (9 atk. kam.).

Rungtynių vaizdo reportažas:

2016-11-19 16:12
danas
kas iš to.. vis tiek nieko gero nenuveikė... 15 taškų nba, tai silpno vidutinioko vidurkis, o dar žaidžiat vos ne 40+min.
2016-11-19 13:24
KASIS BLOGAS IR VISKAS SU JUO NIEKO NEPASIEKS
Manau Kasis turetu zaisti valanciunas 45 minutes kol negaus traumos, nes jau pakyrejo verkti kad nekencia nes mazai zaidzia, norisi paverkti kad nekencia nes nuvargno
2016-11-19 13:17
Gal pagaliau labiau Casey pradės pasitikėti Jonu ir leis žaisti vis ilgiau.Šį kartą JV tą pasitikėjimą pateisino.

--
2016-11-19 12:50
hh
Porzingis per metus labiau patobulėjo nei jonas per 4. Nu gaila.
2016-11-19 10:43
C
Antraste, kad tik butu kuo daugiau paspaudimu, lopas kazkoks zurnalistas...

--
2016-11-19 10:28
ETG
Pasiekė rekordą ne Valančiūnas... ,

o treneris Casey pasiekė pasiekė rekordą , sugebėjęs tiek minučių išlaikyti Valančiūną aikštėje ;)))
2016-11-19 09:11
magical
Ple galvojau taškų rekordas. Clickbait prigavo mane.

--
2016-11-19 09:01
Bnews su savo antraštėm ir teksto turinio kokybe artėja prie Delfio ir kitokio panašaus mešlo septinmyliais žingsniais.
2016-11-19 08:34
tai tada reiskia butu lygos lyderis pagal minutes jei zaistu po 37-38 :D nes daugiausiai aisketej praleidziantis zaidejas yra lowry visoje nba, po 38 :D
2016-11-19 08:01