Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Russell  Westbrook
PTS 30 | REB 11 | AS 13 | ST 1
Domantas Sabonis krepšį atakavo neužtikrintai, tačiau pasižymėjo pastangomis gynyboje. 2 metimus blokavęs lietuvis pasiekė NBA karjeros rekordą ir padėjo Oklahomos „Thunder“ (8-5) pasiekti pergalę.

Ketvirtąjį trigubą dublį šį sezoną atlikusio Russello Westbrooko vedama ekipa namuose 124:105 (34:40, 30:21, 32:21, 28:23) patiesė Bruklino „Nets“ (4-8) komandą.

Sabonis per 26 minutes pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus, 2 kartus suklydo bei 3 kartus pažeidė taisykles.

Tuo metu „Thunder“ megažvaigždė Westbrookas per 34 minutes surinko 30 taškų (13/20 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/5 baudos), sugriebė 11 atšokusių kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Kovą dėl atšokusių kamuolių 46:30 laimėję šeimininkai į priekį pabėgo trečiojo kėlinio pradžioje spurtuodami 8:0 bei pirmą kartą įgydami dviženklį pranašumą 76:66.

Svečiai iš Bruklino dar buvo prisiviję 81:84, tačiau tuomet „Thunder“ spurtavo 12:1 bei vėl atitrūko 96:82. Westbrookas jau trečiojo ketvirčio pabaigoje buvo užfiksavęs trigubą dublį, o ketvirtajame kėlinyje Oklahomos ekipa užtikrintai kontroliavo žaidimą bei toliau didindama savo pranašumą žygiavo pergalės link.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 30 (13 rez. perd., 11 atk. kam.), Victoras Oladipo 26, Joffrey Lauvergne‘as ir Enesas Kanteris po 13.

„Nets“: Brookas Lopezas 22, Rondae Hollisas-Jeffersonas ir Bojanas Bogdanovičius po 13, Anthony Bennettas 12.

Domanto Sabonio pasirodymas:

Rungtynių vaizdo reportažas:

2016-11-19 16:32
Tai tie 2 blokai jo rekordas NBA greičiausiai.Todėl tikrai neblogai gynyboje sužaidė.