Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Nicolas  Batum
PTS 24 | REB 10 | AS 4 | ST 2
Dwightas Howardas pelnė 11 taškų ir sugriebė net 18 atšokusių kamuolių, tačiau ketvirtojo kėlinio viduryje už smūgį alkūne Cody Zelleriui į veidą jis buvo išvytas iš aikštelės.

Be savo žvaigždės rungtynes baigti turėjusi Atlantos „Hawks“ (8-3) ekipa patyrė apmaudžią nesėkmę.

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai svečiuose 96:100 (28:29, 17:19, 35:27, 16:25) turėjo pripažinti Šarlotės „Hornets“ (8-3) pranašumą. Iki šios išvykos „Hawks“ buvo laimėję 6 rungtynes paeiliui.

Iki teisėjams išvejant Howardą iš aikštelės, svečiai dar pirmavo 89:86, tačiau tuomet „Hornets“ spurtavo 9:0 bei likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes persvėrė rezultatą savo naudai 95:89.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Atlantos ekipa sugebėjo prisivyti 94:95, tačiau pergalę „Hornets“ ekipai garantavo Zelleris ir Michaelas Kiddas-Gilchristas, kurie lemiamomis susitikimo akimirkomis pelnė po dvitaškį su pražanga bei taip nepaliko varžovams vilčių išsigelbėti.

„Hornets“: Nicolas Batumas 24 (10 atk. kam.), Cody Zelleris 23 (9/10 dvit.), Kemba Walkeris 21, Maurice‘as Williamsas 8 (11 atk. kam.), Michaelas Kiddas-Gilchristas 7.

„Hawks“: Paulas Millsapas 22 (13 atk. kam.), Kentas Bazemore‘as 19, Dennisas Schroderis ir Mike‘as Muscala po 11, Dwightas Howardas 10 (18 atk. kam.).