Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Kyrie  Irving
PTS 25 | REB 2 | AS 11 | ST 1
Klivlando „Cavaliers“ (10-2) atsitiesė po nesėkmės Indianoje bei iškovojo daugiau nei įtikinančią pergalę savo sirgalių akivaizdoje.

Tyronne'o Lue auklėtiniai 104:81 (30:19, 26:20, 26:17, 22:25) nepaliko vilčių Detroito „Pistons“ (6-7) krepšininkams.

„Tiek puolime, tiek gynyboje tai buvo geriausios mūsų rungtynės šiais metais“, – kalbėjo ant parketo po praleistų rungtynių su „Pacers“ sugrįžęs Lebronas Jamesas, kuris šį kartą žaidė 28 minutes bei įmetė 23 taškus, iš žaidimo pataikydamas 9 metimus iš 14.

Gerokai taikliau krepšį atakavę Rytų konferencijos lyderiai nuo svečių iš Detroito pabėgo dar pirmajame kėlinyje (30:19), o trečiajam ketvirčiui artėjant link pabaigos komandas skyrė net 32 taškai – 79:47.

NBA čempionai dvyliktose iš eilės rungtynėse įmetė daugiau nei 10 tritaškių, o 3 tolimus metimus šįkart pataikęs J.R. Smithas pakilo į viršų geriausių NBA snaiperių sąraše. Gynėjas iš 15-osios vietos išstūmė Dalaso „Mavericks“ veteraną Dirką Nowitzki.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 25 (11 rez. perd.), LeBronas Jamesas 21, Kevinas Love‘as 12 (13 atk. kam.).

„Pistons“: Jonas Leueras 15 (7 atk. kam.), Tobiasas Harrisas ir Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as po 9.