Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Kevin  Durant
PTS 23 | REB 10 | AS 7 | ST 3 | BS 1
„Golden State Warriors“ (10-2) ekipa per trečiąjį kėlinį į savo krepšį praleido viso labo 9 taškus bei pasiekė užtikrintą pergalę.

Steve‘o Kerro auklėtiniai svečiuose 104:88 (29:27, 26:21, 31:9, 18:31) nukovė Bostono „Celtics“ (6-6) krepšininkus.

Vasarą į „Celtics“ gretas viliotas Kevinas Durantas buvo nušvilptas vietinių sirgalių, tačiau tai nesutrukdė jam sužaisti itin solidžių rungtynių. Puolėjas pelnė 23 taškus (9/11 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Trečiajame kėlinyje „Celtics“ suklydo penkis kartus ir iš žaidimo pataikė vos 2 metimus iš 17, o tuo pasinaudodami „Warriors“ spurtavo net 26:3 ir pabėgo į priekį 79:51.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu be traumuotų Alo Horfordo bei Jae Crowderio rungtyniaujantys šeimininkai sugebėjo sumažinti savo atsilikimą beveik per pusę.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 18, Avery Bradley 17 (10 atk. kam.), Terry Rozier ir Jaylenas Brownas po 11.

„Warriors“: Klay Thompsonas 28, Kevinas Durantas 23 (10 atk. kam.), Stephenas Curry 16 (2/10 trit.).