Nuotr.: G.Mockus
Nuotr. G.Mockus

Molėtų „Ežerūnas“ (1-13) niekaip negali pajusti pergalės skonio. Šį kartą Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) Pauliaus Barkaus auklėtiniai išvykoje 57:67 (16:4, 12:22, 17:17, 12:24) po atkaklios kovos turėjo pripažinti Telšių „Telšiai“ (10-4) krepšininkų pranašumą. Tai buvo 13 iš eilės „Ežerūno“ nesėkmė.

18
20
3
10

Puikią gynybą pirmajame kėlinyje demonstravę „Ežerūno“ krepšininkai visiškai išjungė telšiškių puolimą bei susikrovė dviženklį pranašumą (16:4).

Po šalto dušo „Telšiai“ atsigavo jau antrajame ketvirtyje, kurį pradėjo spurtu 14:2. Kėlinį kiek sėkmingiau pabaigė svečiai iš Molėtų, kurie po dviejų kėlinių turėjo trapią 2 taškų persvarą (28:26).

Trečiajame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi 5 kartus, o į lemiamą ketvirtį „Ežerūnas“ išėjo turėdami tą pačią dviejų taškų persvarą (45:43).

Šeimininkai paskutinį ketvirtį pradėjo galingu spurtu 18:5, po kurio Molėtų krepšininkai taip ir neatsigavo.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 18 (10 atk. kam., 3 blk.), Ignas Razutis 14 (5/16 met.), Rokas Danielius 8.

„Ežerūnas“: Mantas Virbalas 17 (8 atk. kam.), Raimundas Ambrulaitis 12 (7 atk. kam.), Marius Pociukonis 8 (7 atk. kam.).

2016-11-20 20:55