Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Kevinas Durantas surinko 33 taškus, Klay Thompsonas antroje rungtynių pusėje pelnė 25 iš savo 29 taškų, o „Golden State Warriors“ (10-2) šventė septintąją pergalę iš eilės.

Oklando krepšininkai svečiuose 124:121 (28:37, 41:29, 34:26, 21:29) palaužė Milvokio „Bucks“ (5-6) komandos pasipriešinimą.

Kevin  Durant
PTS 33 | REB 6 | AS 5 | ST 2 | BS 1
Du kėlinius strigusi „Warriors“ komanda pirmąją rungtynių pusę baigė turėdama trijų taškų pranašumą, kurį įgijo po Duranto tolimo metimo ir dviejų taiklių Stepheno Curry baudų (69:66).

NBA vicečempionams kiek atitrūkti pavyko trečiajame kėlinyje. 13:2 pirmoje jo pusėje spurtavę Steve'o Kerro auklėtiniai įgijo saugesnį aštuonių taškų pranašumą (90:82).

„Warriors“ maždaug tokį atstumą išlaikė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, kumet po Jabari Parkerio taškų su pražanga „Warriors“ deficitas aptirpo iki dviejų taškų (120:122).

Vis tik „Bucks“ komandos šturmas nepavyko. Šeimininkai neišnaudojo varžovų suteiktų šansų persverti rezultatą, o iki mačo pabaigos likus 8 sek., dvi daiklios Thompsono baudos įtvirtino svečių pergalę.

Šiame mače įspūdingu taiklumu pasigirti negalėjo vienas „Warriors“ lyderių Curry. Gynėjas per 34 minutes petaikė vienintelį tolimą metimą iš 11 ir pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 1/11 trit., 5/5 baud. met.). Blogiau mesti tritaškius šį sezoną jam sekėsi tik mače su Los Andželo „Lakers“, kuomet Curry nepataikė nė vieno metimo iš tolimesnės distancijos.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30, Jabari Parkeris 28, Matthew Dellavedova 10, Tonny Snellas, Michaelas Beasley, Jasonas Terry ir Milesas Plumlee po 9.

„Warriors“: Kevinas Durantas 33, Klay Thompsonas 29, Stephenas Curry 20, Draymondas Greenas ir Andre Iguodala po 10.