Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Fantastišką pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo Gedimino Oreliko atstovaujama Bandirmos „Banvit“ (7-0), kuri tapo vienintele nepralaimėjusia lygos komanda.

Naudingiausias: Derrick Brown

Lietuvio komanda namuose po itin atkaklios kovos 69:68 (24:19, 15:14, 15:19, 15:16) pranoko Eurolygoje žaidžiančią Stambulo „Anadolu Efes“ (6-1).

Rungtynių likimas sprendėsi lemiamomis mačo minutėmis. Prasidėjus priešpaskutinei minutei „Banvit“ dar pirmavo 65:61, tačiau Thomasas Heurtelis pelnė penkis taškus paeiliui ir persvėrė rezultatą (66:65).

„Banvit“ žaidėjas Jordanas Theodore’as realizavo baudų metimus, tačiau į tai dvitaškiu atsakė Bryantas Dunstonas ir likus 8 sekundėms „Anadolu Efes“ pirmavo 68:67.

„Banvit“ komandą išgelbėjo Theodore’as. Jis prasiveržė po krepšiu ir pataikęs dvitaškį persvėrė rezultatą, o aidint sirenai „Anadolu Efes“ tritaškis skriejo pro šalį.

Orelikas sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes. Jis per 35 minutes pelnė 2 taškus (1/3 dvit., 0/6 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir dukart prasižengė.

„Banvit“: Jordanas Theodore’as 24 (9/13 dvit., 6/6 baudos, 6 rez. perd.), Canas Mutafas 13, Edo Muričius 12, Gašperas Vidmaras 10 (7 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Derrickas Brownas 19 (8 atk. kam.), Cedi Osmanas 18 (6 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 11.

Atrinkti (0) Visi (7)
Na Orelikas buvo dar rezervas pasakykim.