Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Dramatišką pralaimėjimą Ispanijos lygoje patyrė sėkmingai žaidusio Ado Juškevičiaus ginama Saragosos „Tecnyconta“ (3-6), kuri varžovų aikštėje per pratęsimą 92:101 (25:18, 17:27, 25:17, 20:25, 5:14) krito prieš Vitorijos „Baskonia“ (6-3).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 30 sekundžių po Stevano Jelovaco metimo „Tecnyconta“ pirmavo 87:83, tačiau per likusį laiką Shane’as Larkinas pataikė dvitaškį, pridėjo dvi baudas ir išplėšė pratęsimą.

Papildomas 5 minutes 6 taškais be atsako pradėjusi Vitorijos komanda pirmavo 93:87, o per likusias minutes Saragosos ekipai atsitiesti nepavyko.

Pralaimėjusiems Juškevičius per 22 minutes pelnė 13 taškų (1/2 dvit., 3/5 trit., 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo, dukart pažeidė taisykles, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 13 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose Tadas Sedekerskis ant parketo nepasirodė, o Saragosos komandoje Martynas Gecevičius registruotas nebuvo.

„Baskonia“: Rodrigue Beauboisas 22 (5/5 dvit., 4/12 trit.), Andrea Bargnani 17 (8 atk. kam.), Adamas Hanga 16, Shane’as Larkinas 14 (9 rez. perd.).

„Tecnyconta“: Stevanas Jelovacas 30 (6/11 dvit.,. 12/14 baudos, 8 atk. kam., 36 naud. bal.), Stephenas Holtas ir Isaac Fotu (9 atk. kam.) po 14, Adas Juškevičius (3/5 trit.) ir Robinas Benzingas po 13.

Atrinkti (0) Visi (2)
Kenti
2016-11-20
+1
Jelovacas jau antrą turą iš eilės surenka 36 n.b.Naudingiausiu turo žaidėju netaps,nes pralaimėjo,bet forma pavydėtina.