Skaudų pralaimėjimą Europos jaunių (gim. 1989 m. ir vėliau) vaikinų čempionato pusfinalyje patyrė Lietuvos rinktinė. Sigito Krukio auklėtiniai nesugebėję sustabdyti Konstantinoso Koufos, kuris pelnė 37 taškus ir atkovojo 20 kamuolių, 78:86 (19:21, 17:25, 28:18, 14:22) nusileido bendraamžiams iš Graikijos.

Antrojo kėlinio pradžioje po taiklaus Vaido Čepukaičio dvitaškio lietuviams buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai (28:27), tačiau tada prasidėjo mūsiškių taškų „badas“. Tuo tarpu graikai nesnaudė ir laimėję 4 minučių atkarpą spurtu 17:0 įgijo solidžią 16 taškų persvarą (44:28).

Visgi po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. Trečiajame ketvirtyje Lietuvos rinktinė pradėjo sparčiai mažinti savo atsilikimą, o iki kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes po taiklaus Donato Motiejūno metimo minimaliu skirtumu priekyje buvo lietuviai (58:57). Lygus rezultatas švieslentėje degė ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui.

Sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes dar trim taškais priekyje buvo lietuviai (72:69), tačiau tada iniciatyvą perimė Graikijos rinktinė, kuri laimėjusi 5 minučių atkarpą spurtu 13:4 pabėgo į priekį (82:76). Įgytos persvaros graikai per likusį rungtynių laiką nebeišvaistė ir iškovojo pergalę bei pateko į finalą.

Lietuva: Vytenis Lipkevičius 22 (11 atk. kam., 5/9 tritaškių), Adas Juškevičius 16 (7 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 11 (10 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 10 (6 rez. perd.), Šarūnas Vasiliauskas 8.

Graikija: Konstantinos Koufos 37 (20 atk. kam., 5 blk.,15/25 dvitaškių), Nikolaos Pappas 19, Mariosas Matalonas 16.

Finale graikai kovos su Serbijos krepšininkais, kurie 82:71 nugalėjo Latvijos rinktinė. Būtent kaimynai latviai bus mūsiškių varžovai kovoje dėl Europos čempionato bronzos.

Atrinkti (0) Visi (18)
ir vel paskutinem sekundem gavom latviams
2007-08-12
gal kas zinot ar galima per interna paziuret varzybas ar tik skaityt skaicius? vakar labai sauniai paziurejau graikus lietuvius per interneta...bet cia jau ne graiku tv turetu rodyt....ir nerodys ;) o ar lv ar lt sugalvojo ka nors?
2007-08-12
mums su latwiais teks zaisti.. nemaniau, kad jie tiek toli nuejo ogo :D na ka padarysi teks kaimynus iweikti ;]
2007-08-12
bet tai serbai siemet varo nesveikai,visuose amziaus grupese cempionai,sitame jauciu irgi.gaila lietuvaiciu
2007-08-12
+1
svarbu kovojo iki galo ir stengesi :)
2007-08-12
nereikia nusiminti, nes musu vaikinukai gerai zaidzia :) dar bus laimejimu :) suklupimas dar nieko nepasako :)
2007-08-12
nu va...ka padarysi toks gyvenimas:)
2007-08-12
+2
kaip gaila:((( tikejausi pergales :/ bet nieko saunuoliai jauniai !!!siaip ar taip gerai pasirode :)
-1
ten as rasiau kad butu idomus finalas kuriam susitiktu Baltu komandos. Db tai bus mazasis finalas, bet nera ko nusimint. Visgi turim gera astuoniolikmeciu karta