„Aisčių – LSU“ komandos merginos Helma Vyšniauskaitė, Laura Želnytė, Karolina Kazočiūnaitė bei Deimantė Žukaitė apsilankė Kauno miesto socialinių paslaugų centro padalinyje – Petrašiūnų vaikų dienos centre. Krepšininkes džiaugsmingai pasitiko būrys vaikų, visi susėdo prie bendro stalo ir susipažino. Vaikai pasakojo apie savo pomėgius, o krepšininkės prisiminė linksmas vaikystės istorijas.

Visiems prisistačius, vaikai susiskirstė į grupeles su labiausiai patikusia krepšininke ir rengdamiesi protmūšiui susigalvojo savo grupės pavadinimus. Lauros Želnytės grupė vadinosi „Poniukai“, Helmos Vyšniauskaitės – „Helma ir kieti bičai“, Deimantės Žukaitės grupė išsirinko pavadinimą „Žaibai“, o Karolinos Kazočiūnaitės grupė – „Boružėlės“. Protmušyje, kaip ir aikštelėje, vyko atkakli kova ir tik po paskutinių klausimų išaiškėjo nugalėtojas. Pergalę šventė ,„Žaibų“ komanda.

Po protmūšio, komanda įteikė Petrašiūnų vaikų dienos centrui pakvietimus į kino teatrą „Forum Cinemas‘‘ bei palinkėjimą, kurį papuošė vieno iš geriausių, buvusio NBA krepšininko Michaelo Jordano citata. „Per savo karjerą pramečiau daugiau nei 9000 metimų, pralaimėjau beveik 300 rungtynių, 26 kartus man patikėjo lemiamą metimą ir aš nepataikiau. Savo gyvenime klydau vėl ir vėl, ir vėl. Ir tai yra priežastis, kodėl man pasisekė.“

Petrašiūnų vaikų dienos centro darbuotojai džiaugėsi komandos apsilankymu ir tikisi bendradarbiauti ateityje: „Labai džiaugiamės, jog „Aistės“ atvyko į mūsų dienos centrą. Vaikams ypač svarbus išorinis dėmesys, krepšininkės tikrai nuteikė pozityviai ir motyvavo mažuosius siekti svajonių ir nebijoti suklysti. Tikimės pratęsti bendradarbiavimą su šia komanda ir ateityje surengti dar ne vieną susitikimą bei projektą“.

Po protų mūšio, keturios komandos narės sulaukė staigmenos. Petrašiūnų vaikų dienos centrą lankantis berniukas sudainavo dainą „Linksmoji polkutė“. Drąsus ir pasitikintis savimi berniukas sakė, jog nepabijotų sudainuoti ir krepšinio aikštelėje. Todėl komandos direktorius Petras Aleksonis pakvietė jį sudainuoti ir per „Aisčių“ rungtynes.

Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.