Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Vašingtono „Wizards“ (4-9) atakų organizatorius Johnas Wallas tragiškai atakavo krepšį, tačiau komandą visų rungtynių metų tempė atakuojantis gynėjas Bradley Bealas, kuris surinko 42 taškus ir pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą.

23-ejų metų 193 cm ūgio krepšininko geriausių rungtynių pakako, kad „Wizards“ savo namų tvirtovėje 106:101 (26:20, 24:26, 25:34, 31:21) palaužtų Fynikso „Suns“ (4-11).

Bradley  Beal
PTS 42 | REB 4
Bealas jau pirmajame kėlinyje surinko 9 taškus, antrajame pridėjo 7 taškus, o išbėgęs po ilgosios pertraukos dar labiau suspindo – trečiajame pelnė 12, o lemiamame ketvirtyje 14 taškų.

Iš viso 42 taškus pelnęs Bealas pataikė 9 dvitaškius iš 12 (75 proc.), 5 tritaškius iš 10 (50 proc.) ir 9 baudas iš 11 (82 proc.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.

Tuo metu jo komandos draugas Wallas surinko 18 taškų, tačiau pataikė vos 6 metimus iš 24. Visgi jis patempė komandą svarbiausiu metu – likus minutei smeigė pirmąjį savo tritaškį ir išvedė komandą į priekį 102:101. Vėliau jis dar pridėjo dvitaškį, du baudų metimus ir „Wizards“ šventė pergalę.

„Wizards“: Bradley Bealas 42 (9/12 dvit., 5/10 trit., 9/11 baudos), Johnas Wallas 18 (5/19 dvit., 1/5 trit., 15 rez. perd.), Marcinas Gortatas 10 (13 atk. kam.), Otto Porteris 9 (9 atk. kam.).

„Suns“: Devinas Bookeris 30 (6/9 trit.), Ericas Bledsoe 29 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Alexas Lenas 11 (10 atk. kam., 3 bl.).