Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Klay Thompsonas pelnė 25 taškus per 26 minutes, o „Golden State Warriors“ (12-2) ekipa įsirašė aštuntąją pergalę iš eilės NBA pirmenybėse. Steve'o Kerro auklėtiniai išvykoje 120:83 (34:21, 27:21, 39:29, 20:12) sutriuškino Indianos „Pacers“ (7-8) komandą.

Indianos klubas vakar laimėjo labai sudėtingą dvikovą su pratęsimu prieš Oklahomos „Thunder“, tad šiose rungtynėse atrodė labai išsekę. „Pacers“ vertėsi be savo lyderio Paulo George'o, komandai taip pat negalėjo padėti ir Mylesas Turneris bei C.J. Milesas.

Stephen  Curry
PTS 22 | REB 6 | AS 6 | ST 1
„Warriors“ mačo kontrolę perėmė į savo rankas po ankstyvo spurto 15:4. Antrojo ketvirčio pabaigoje jie surengė dar vieną spurtą 13:4 ir išėjo ilsėtis į didžiąją rungtynių pertrauką turėdami 19 taškų pranašumą (61:42).

Trečiajame kėlinyje Oklando ekipos persvara išaugo iki 29 taškų (100:71), o lemiamą ketvirtį pagrindiniai jų krepšininkai rungtynes stebėjo nuo atsarginių suolelio.

„Pacers“: Rodney Stuckey 21, Thaddeusas Youngas 14, Jeffas Teague'as 11, Aaronas Brooksas 9.

„Warriors“: Klay Thompsonas 25, Stephenas Curry 22, Kevinas Durantas 14 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Draymondas Greenas (9 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Ianas Clarkas po 10.