Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Filadelfijos „76ers“ (4-10) nuo 2015 metų kovo mėnesio nebuvo laimėjusi dviejų susitikimų paeiliui, o šią nemalonią tendenciją nutraukė praėjusią naktį.

Ji nesustabdė varžovų bokšto Hassano Whiteside'o, tačiau galiausiai savo žiūrovų akivaizdoje 101:94 (24:30, 22:15, 32:31, 23:18) įveikė Majamio „Heat“ (4-9) pasipriešinimą.

Prieš tai Filadelfijos klubas įveikė Fynikso „Suns“.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pustrečios minutės Joelis Embiidas pataikė bandų metimus ir suteikė „76ers“ komandai 7 taškų pranašumą (98:91). Vėliau ilgą laiką komandos nepelnė taškų, o Filadelfijos komandos pergalę įtvirtino baudų metimai.

Joel  Embiid
PTS 22 | REB 5 | ST 1 | BS 3
Šiose rungtynėse vienas prieš vieną dažnai susitiko galingi Rytų konferencijos aukštaūgiai Joelis Embiidas ir Whiteside'as, o žiūrovų nė vienas į žaidėjų savo pasirodymu nenuvylė.

Whiteside'as pataikė 13 dvitaškių iš 19 ir 6 baudas iš 8 bei surinkęs 32 taškus pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą. Jis taip pat sugriebė 13 kamuolių ir blokavo 2 metimus. Tai buvo jau 7-asis jo dvigubas dublis paeiliui.

Tuo metu Embiidas pelnė 22 taškus (6/11 dvit., 1/2 trit., 7/9 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir blokavo 3 metimus.

„76ers“: Joelis Embiidas 22 (5 atk. kam., 3 bl.), Geraldas Hendersonas 19 (3/3 trit.), Jahlilas Okaforas 15, Ersanas Ilyasova 10 (11 atk. kam.), Robertas Covingtonas 9 (9 atk. kam.).

„Heat“: Hassanas Whiteside’as 32 (13/19 dvit., 13 atk. kam.), Dionas Waitersas 19, Goranas Dragičius 10 (7 rez. perd.).