Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Giannis Antetokounmpo surinko savo pirmąjį šio sezono trigubą dublį, o „Bucks“ (6-7) nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją. Milvokio ekipa namuose po sudėtingos kovos 93:89 (20:27, 29:17, 20:30, 24:15) įveikė Orlando „Magic“ (6-8).

Svečiai mačą pradėjo spurtu 16:2 ir tai buvo didžiausias pranašumas užfiksuotas šiose rungtynėse. Antro kėlinio pabaigoje su sirena dvitaškį pataikęs Jabari Parkeris suteikė 5 taškų persvarą Milvokio klubui (49:44).

Trečiąjį ketvirtį „Magic“ užbaigė spurtu 12:0 ir po taiklų D.J. Augustino baudų Orlando ekipa pirmavo 5 taškų skirtumu (74:69).

Giannis  Antetokounmpo
PTS 21 | REB 10 | AS 10 | ST 5 | BS 3
„Bucks“ lemiamą kėlinį pradėjo spurtu 16:2 ir susikrovė 9 taškų pranašumą, tačiau į tai Orlando ekipa atsakė spurtu 9:0 ir rezultatas tapo lygus (85:85).

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms Matthew Dellavedova pataikė tritaškį, o Giannis pridėjo dėjimą ir „Bucks“ įgijo 5 taškų persvarą (90:85).

Likus 18 sekundžių iki rungtynių pabaigos, paskutinę atakos sekundę Serge'as Ibaka prasižengė prieš tritaškį metantį Jabarį Parkerį. Pastarasis pataikė tik vieną baudą iš trijų, tačiau vėliau perėmė kamuolį iš to paties Ibakos ir likus 9 sekundėms iki rungtynių pabaigos dėjimu įtvirtino Milvokio ekipos pergalę.

„Bucks“: Jabari Parkeris 22 (5/7 trit.), Giannis Antetokounmpo 21 (10 atk. kam., 10 rez. perd., 5 per. kam., 3 blk.), Michaelas Beasley 14.

„Magic“: Serge‘as Ibaka 21 (3/4 trit., 8 atk. kam., 3 blk.), Evanas Fournier 18, Bismackas Biyombo 13 (10 atk. kam.)