Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo Jameso Hardeno vedama Hjustono „Rockets“ (9-5) ekipa. Mike'o D'Antoni auklėtiniai išvykoje po įtemptos kovos 99:96 (18:25, 33:21, 28:29, 20:21) įveikė Detroito „Pistons“ (6-9) ekipą, kuriems tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Pistons“ turėjo 2 taškų pranašumą, tačiau ketvirtį sėkmingai užbaigė Hardenas pelnydamas 7 iš eilės taškus (51:46).

Trečiajame kėlinyje po Hardeno taiklių baudos metimų „Rockets“ persvara buvo išaugus iki dviženklės 11 taškų ribos, tačiau paskutinę ketvirčio minutę „Pistons“ pabaigė spurtu 7:0 ir deficitą sumažino iki 4 (75:79).

James  Harden
PTS 28 | REB 8 | AS 11 | BS 1
Lemiamame ketvirtyje pirmaujanti komanda keitėsi daugybę kartų, o jų persvara nebuvo didesnė nei 4 taškai.

Likus 55 sekundėms iki rungtynių pabaigos „Pistons“ galėjo persverti rezultatą savo naudai, tačiau Ishas Smithas buvo netaiklus iš po krepšio.

Likus 15 sekundžių iki mačo pabaigos Hardenas pataikė tik vieną baudą ir „Rockets“ pranašumą padidino iki dviejų taškų (97:95). Kitoje atakoje Kentaviousas Caldwellas-Pope'as atsakė irgi tik vienu pataikytu baudos metimu (96:97).

Iki rungtynių pabaigos likus 10 sekundžių Hardenas vėl stojo prie baudų metimų linijos ir vėl pataikė tik vieną baudą (98:96).

Progą išlyginti mačo rezultatą gavo Andre Drummondas, tačiau likus 4,4 sekundėms iki susitikimo pabaigos prametė abu baudos metimus.

„Pistons“: Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 26, Andre Drummond (1/6 baud., 16 atk. kam., 4 per. kam.) ir Marcusas Morrisas po 13, Jonas Leueras 12 (8 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 28 (8 atk. kam., 11 rez. perd.), Clintas Capela 15 (12 atk. kam.), Trevoras Ariza 14, Samas Dekkeris 12.