Andre Drummondas prametė baudas, kurios galėjo išplėšti pratęsimą Nuotr.: AFP - Scanpix
Stanas Van Gundy po sėkmingos atakos Nuotr.: AFP - Scanpix
„Clippers“ duetas pelnė 52 taškus Nuotr.: USA Today - Scanpix
Hassanas Whiteside'as pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą Nuotr.: USA Today - Scanpix
DeAndre Jordano metimas Nuotr.: AP - Scanpix

Filadelfijos „76ers“ pergalių serija, Greggo Popovichiaus pyktis ir Chriso Paulo produktyvumas – tai ir daugiau – lapkričio 22-osios NBA pulse.

• Nuotraukas iš praėjusios nakties NBA rungtynių rasite fotogalerijoje.

Lapkričio 22-osios NBA pulsas

SKAUDŽIAUSIAS PRALAIMĖJIMAS. Indianos „Pacers“ niekada nebuvo pralaimėję namie taip stipriai, kaip tai nutiko praėjusią naktį, kai juos aplankė „Golden State Warriors“. „Pacers“ pralaimėjo 83:120 ir patyrė skaudžiausią visų laikų nesėkmę namie. Tuo metu „Warriors“ komandai tai buvo aštunta iš eilės pergalė.

TINKAMA APLINKA. Klay Thompsonui patinka žaisti Indianapolyje. Šį kartą jam užteko 26 minučių, kad pelnytų 25 taškus. Prieš tai dvejose rungtynėse „Bankers Life Fieldhouse“ jis pelnė po 39 taškus, o 2014 metų kovo mėnesį ketvirtajame kėlinyje surinko 16 iš savo 25 taškų ir pataikė pergalingą metimą paskutinę mačo sekundę.

PER VĖLAI. Stephenas Curry pataikė beprotišką metimą sulig antrojo kėlinio sirena, bet jis pavėlavo vos akimirką ir taškai nebuvo įskaityti.

PERGALIŲ SERIJA. Kas galėjo pagalvoti? Filadelfijos „76ers“ namie nepralaimi jau ketverių rungtynių iš eilės! Praėjusią naktį Filadelfijos klubas 101:94 pranoko Majamio „Heat“, kurios negelbėjo nė karjeros rungtynes sužaidęs ir 32 taškus pelnęs Hassanas Whiteside'as. Visas 4 šio sezono pergales „Sixers“ pasiekė namie, o išvykose yra pralaimėję jau 21 runtynes iš eilės.

ATRANDA SAVE. Bradley Bealas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, į Fynikso „Suns“ krepšį įmesdamas 42 taškus. Prieš tai rungtynėse su Majamio „Heat“ jis pelnė 34 taškus ir taip pirmą kartą karjeroje du mačus iš eilės pelnė bent 30 taškų.

ĮSIBĖGĖJO. Memfio „Grizzlies“ 105:90 nugalėjo Šarlotės „Hornets“ ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės. Vakarų konferencijoje ši pergalių serija jiems leido pakilti į ketvirtąją vietą. Memfio komandą į pergalę vedė 31 tašką pelnęs Mike'as Conley ir 13 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus pridėjęs Marcas Gasolis.

AUKŠTAI. Savo pozicija sezono pradžioje neturėtų skųstis ir Hjustono „Rockets“. Teksaso klubas praėjusią naktį laimėjo trečią kartą iš eilės, 99:96 įveikdamas Detroito „Pistons“, ir pakilo į penktąją Vakarų konferencijos vietą.

LIKO PADIRBĖTI. Andre Drummondas prametė dvi baudas mačo su „Rockets“ pabaigoje ir tai neleido jo komandai išlyginti rezultato. Iš viso šiame mače Drummondas realizavo vos 1 baudą iš 6, o po dvikovos liko arenoje ir praktikavosi mesti baudų metimus.

VISUR. Milvokio „Bucks“ talentas Giannis Antetokounmpo praėjusią naktį darė viską. Jis pelnė 21 tašką, atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 5 kamuolius ir blokavo 3 metimus. Tai buvo jo pirmasis sezono ir šeštasis karjeros trigubas dublis. „Bucks“ 93:89 nugalėjo Orlando „Magic“.

SPURTAS. Bostono „Celtics“ Mineapolyje po trijų kėlinių atsiliko nuo „Timberwolves“ 68:81, tačiau ketvirtą kėlinį pradėjo spurtu 17:0 ir perėmė iniciatyvą, o galiausiai iškovojo pergalę 99:93.

BLOGIAUSI PER 23 METUS. Dalaso „Mavericks“ pralaimėjo 11 kartą per 13 rungtynių ir tai yra blogiausias klubo startas per pastaruosius 23 metus. Blogiau klubas sezoną pradėjo 1993-1994 metais, kai per pirmas 24 rungtynes laimėjo tik sykį, o sezoną baigė turėdami tik 13 pergalių.

IŠSILIEJO. Nors San Antonijaus „Spurs“ 96:91 nugalėjo Dalaso „Mavericks“, tai nepradžiugino vyriausiojo trenerio Greggo Popovichiaus. Po dvikovos jis pareiškė, kad jo komanda žaidė apgailėtinai. „Tai buvo apgailėtinas mūsų pasirodymas. Atrodėme apverktinai abejose aikštės pusėse. Baisiai žaidėme. Varžovai nusipelnė laimėti“, – tokiais ir panašiais žodžiais išsiliejo Poppas.

1100. Popovichiui tai buvo 1100-oji karjeros NBA pergalė ir jis tai padarė per 1588 rungtynes. Greičiau tiek pergalių pasiekė tik Philas Jacksonas, tai padaręs per 1560 rungtynių.

PAKARTOJO. „Mavericks“ gynėjas Sethas Curry pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą. Jis mače su „Spurs“ pelnė 23 taškus ir pataikė 5 tritaškius iš 10.

PRODUKTYVUMAS. Los Andželo „Clippers“ įžaidėjas Chrisas Paulas per pirmas 14 šio sezono rungtynių atliko 120 rezultatyvių perdavimų, perėmė 42 kamuolius ir suklydo vos 28 kartus.

• Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.
  • NBA statistinius lyderius rasite paspaudę čia.

Visi praėjusios nakties rezultatai:

Los Angeles Clippers Toronto Raptors 123-115 stat »
San Antonio Spurs Dallas Mavericks 96-91 stat »
Minnesota Timberwolves Boston Celtics 93-99 stat »
Milwaukee Bucks Orlando Magic 93-89 stat »
Detroit Pistons Houston Rockets 96-99 stat »
Indiana Pacers Golden State Warriors 83-120 stat »
Charlotte Hornets Memphis Grizzlies 90-105 stat »
Washington Wizards Phoenix Suns 106-101 stat »
Philadelphia 76ers Miami Heat 101-94 stat »

2016-11-22 14:50
Bus proga Drummondui daugiau pasimokinti baudas mėtyti.Jei Jordanas jau pradėjo padoriau pataikyti,tai ir Andre gali.

--
2016-11-22 13:59
Pukis
Sixers!

--
2016-11-22 13:54
Kas tiem vilkam yra, kad vis antroj rungtyniu pusej leidzia dasivyt ir pralaimi pastoviai.